Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. (/Temat-%E2%98%83-%E2%98%9E-GRUBY-CASH-niecodziennik-pracy-140574)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - radek0389 - 02-12-2016 21:26

To ja mam pytanieSmile. W jakiej tematyce jest wasz serwis, erotyka, gaming, filmy...?
Promocja serwisu polega na pozycjonowaniu czy raczej płatnej reklamie?

Ps. Gratuluje wyniku, robi wrażenie.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - ktostujest - 02-12-2016 21:52

Piękne zyski , takie pytanie odemnie, czego jest sie warto uczyc żeby uzyskać sensowne mozliwości zarobku w tej chwili zaczynam uczyć się sztuki seo, jednak troche ciężko znaleźć cos naprawde wartosciowego na ten temat, np jak zacząć. Po za tym nie wiem czy np warto uczyć się jakiś języków programowania , dlatego pytam jakie dziedziny informatyki ,specjalizacje, języki przydają się w rzeczywistości.


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - prololex - 02-12-2016 22:09

1) Zarobki są z Polski czy również z poza?
2) No właśnie jaką tematyka się zajmuje cię?
3) Ile czasu poświęcacie na osiaganie takich wyników i ile dochodziliscie do sukcesu?


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - qwertybsk - 03-12-2016 10:41

RAKIETA ODPALONA GRUBO Rolleyes


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 03-12-2016 11:46

(02-12-2016 21:25)Miedziany napisał(a):  Ile wychodzicie na + w miesiacu? Tak +-, A zarobki są mega... Zazdroszczę Heart

Różnie. Opłaty to kilka tys.

(02-12-2016 21:26)radek0389 napisał(a):  To ja mam pytanieSmile. W jakiej tematyce jest wasz serwis, erotyka, gaming, filmy...?
Promocja serwisu polega na pozycjonowaniu czy raczej płatnej reklamie?

Ps. Gratuluje wyniku, robi wrażenie.

Pozycjonowanie w mniejszym stopniu, ale dokładamy ciągle cegiełki w tej sprawie.
Główna promocja to głównie reklamy na innych stronach tematycznych, w mniejszym stopniu jest to social.

Tematyka specyficzna i nie możemy nic zdradzić.

(02-12-2016 21:52)ktostujest napisał(a):  Piękne zyski , takie pytanie odemnie, czego jest sie warto uczyc żeby uzyskać sensowne mozliwości zarobku w tej chwili zaczynam uczyć się sztuki seo, jednak troche ciężko znaleźć cos naprawde wartosciowego na ten temat, np jak zacząć. Po za tym nie wiem czy np warto uczyć się jakiś języków programowania , dlatego pytam jakie dziedziny informatyki ,specjalizacje, języki przydają się w rzeczywistości.

Jeżeli chodzi o zarobek Internetowy to przydają się umiejętności pisania kodu w językach HTML5, CSS3, JS, PHP. Do tego jeżeli znasz kogoś lub sam umiesz projektować grafikę, to możesz zdziałać bardzo fajne rzeczy. Projektujesz wtedy strony takie jak chcesz i możesz wykorzystywać je do celów zarobkowych. To fajne. Takie umiejętności to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Myślę, że w to możesz śmiało iść.

(02-12-2016 22:09)prololex napisał(a):  1) Zarobki są z Polski czy również z poza?
2) No właśnie jaką tematyka się zajmuje cię?
3) Ile czasu poświęcacie na osiaganie takich wyników i ile dochodziliscie do sukcesu?

1) Głównie Polska lecz kraje EU też dają zarobić Smile
2) Jak wyżej, tematyka dość specyficzna i nie na rękę mówić nam o tym.
3) Około 2-3 miesięcy temu był przygotowywany obecny serwis. W przeszłości działaliśmy trochę bardziej po omacku, ale cały czas w tej samej tematyce. W sumie działamy już bardzo długo. Nigdy nie myśleliśmy o tym, że zarobimy na tym duże pieniądze. Wyszło to tak, że hobby przerodziło się w pracę. Takie przyjemne z pożytecznym. Cool

(03-12-2016 10:41)qwertybsk napisał(a):  RAKIETA ODPALONA GRUBO Rolleyes

CEL SIĘ SAM NIE ZROBI!


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Lerum - 03-12-2016 13:02

Mam pytanko. Nie wymagam odpowiedzi jeśli uznacie, że zbyt szczegółowe. Aczkolwiek myślę, że jest bardzo ogólne + będę za odpowiedź bardzo wdzięczny Smile Pisaliście, że jest to white-grey hat. Nie pytam o tematykę, ciekawy jestem natomiast, czy zarabiacie na fizycznych rzeczach (coś, co kupujący otrzyma i będzie mógł dotknąć), czy wirtualnych (wirtualna waluta, filmy, ebooki - wiadomo o co chodzi)

Tego, że zazdroszczę pomysłu i szanuję Wasz wysiłek i pracę nie muszę chyba pisać


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - jamnik - 03-12-2016 13:41

(03-12-2016 13:02)Lerum napisał(a):  Mam pytanko. Nie wymagam odpowiedzi jeśli uznacie, że zbyt szczegółowe. Aczkolwiek myślę, że jest bardzo ogólne + będę za odpowiedź bardzo wdzięczny Smile Pisaliście, że jest to white-grey hat. Nie pytam o tematykę, ciekawy jestem natomiast, czy zarabiacie na fizycznych rzeczach (coś, co kupujący otrzyma i będzie mógł dotknąć), czy wirtualnych (wirtualna waluta, filmy, ebooki - wiadomo o co chodzi)

Tego, że zazdroszczę pomysłu i szanuję Wasz wysiłek i pracę nie muszę chyba pisać

Jest to wirtualne dobro Smile


☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Lerum - 03-12-2016 13:42

(03-12-2016 13:41)jamnik napisał(a):  
(03-12-2016 13:02)Lerum napisał(a):  Mam pytanko. Nie wymagam odpowiedzi jeśli uznacie, że zbyt szczegółowe. Aczkolwiek myślę, że jest bardzo ogólne + będę za odpowiedź bardzo wdzięczny Smile Pisaliście, że jest to white-grey hat. Nie pytam o tematykę, ciekawy jestem natomiast, czy zarabiacie na fizycznych rzeczach (coś, co kupujący otrzyma i będzie mógł dotknąć), czy wirtualnych (wirtualna waluta, filmy, ebooki - wiadomo o co chodzi)

Tego, że zazdroszczę pomysłu i szanuję Wasz wysiłek i pracę nie muszę chyba pisać

Jest to wirtualne dobro Smile


Dzięki wielkie za odpowiedź i jak największych sukcesów życzę


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - Mafis - 03-12-2016 13:57

Czyli oferujecie ludziom real content? I nie ukrywacie kosztów sms np 30 zł?


RE: ☃ ☞ GRUBY CASH - niecodziennik pracy. - konrad123456789 - 03-12-2016 14:11

Fajny dziennik, powodzenia.
Nie zdradzajcie już więcej szczegółów, ja już się domyślam, ale zachowam to dla sb Smile