Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Konkursowy -SUB SMS (/Temat-Dziennik-Konkursowy-SUB-SMS-140567)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 04-01-2017 08:58

(03-01-2017 12:10)nasgaroth napisał(a):  
(03-01-2017 08:45)karbow napisał(a):  A tak z innej beczki.Zakonczyl sie konkurs FIREMEDIA na najlepszy dziennik.Niestety moj nie zdobyl nawet jednego glosu i okupuje ostatnie miejsce w tabeli.

Troche to takie podlamujace niby ale widocznie tak mialo byc.Trzeba osiagnac dno aby sie od dna odbic i stac sie lepszym w tym co sie robi!!
Undecided

Chłopie a po co Ci te głosy skoro w tamtym roku walnąłeś ponad 50k zysku, czego serdecznie Ci gratuluje? XDD

Dzieki przyjacieluSmile Kazdy lubi wygrywacSmile

Witam 04.01.2017

Oczywiscie EXPRESS jak zwykle!
Dziwna konwersja nie do konca potrafie to wytlumaczyc.Mam takie fale na wykresie ze nic z tego nie wiemSmile)
Pedze odsniezac plac bo nie wyjade zaraz:)Sypie jak na biegunieLol

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 04_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 05-01-2017 19:15

Witam 05.01.2017

Takie postanowienie:

Zauwazylem ze takie pisanie dziennie o tym samym czyli o niczym nikogo nie jara wiec stwierdzam JEDNOGLOSNIE ZE:

Bede odswiezal dziennik raz w tygodniu w soboty bo uwazam ze w tym dniu mam najwiecej czasu.Bedzie to wygladalo tak...jeszcze dokladnie nie wiem jak Lol
Ten tydzien dociagne do soboty.

Zauwazaalny spadek i odslon i kasy.Strona sie utrzymuje stabilnie na swoich dostatecznych pozycjach pod konkretnymi frazami.Poprostu spada zainteresowanieSad

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 05_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 06-01-2017 11:23

Witam 06.01.2017

Czytam czat na FireSub i az sie chce cos zdzialac.Tzn ludzie sie chwala o godzinie 11 ze maja juz 700zl zarobione na jakims konkursie na FB.A ja nie ogarniam tego.Wiem jak to wyglada z tymi konkursami jak je zrobic ale nie potrafie rozkrecic FP.A fajnie tak z BOMBY sobie przyrobic 1kSmile
Szacunek do tych co potrafia!
Ja poki co wczoraj zarobilem 90zl Tongue Dobre i to Huh

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 06_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 07-01-2017 08:01

Witam 07.01.2017

No i pozytywny wynik sie trafil.Trzech Kroli robi swojeSmile
Wczoraj pisalem o tym ze nie bede dziennie pisal posta w dzienniku.Poki co bede pisal tak czesto jak bede mial czas i chec.

Pozdro!!

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 07_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 08-01-2017 17:42

Witam 08.01.2017

Pisze tego posta juz od rana i ciagle mi ktos przeszkadza.W miedzy czasie jeszcze ja o nim zapominam i wychodzi ze dopiero teraz go szybko opublikuje i lece dalej.

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 08_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 09-01-2017 13:52

Witam 09.01.2017

Oj strona mi leci na leb na szyjeSad Mozliwe ze dzis bedzie pierwszy dzien od ponad pol roku bez LEADASad
Szkoda bo nie mam juz pomyslu jak ja utrzymac w dobrej pozycji w GOOGLE.Zreszta czasu nie mam juz na nic.Pisze ten dziennik dla zasady bo szkoda mi go teraz skonczyc bo calkowicie wypadne z rytmu.Tak jest jeszcze jakis motywator przynajmniej.

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 09_01.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Bazor - 10-01-2017 00:55

Nie poddawaj się tylko myśl nad drugą stroną, żeby próbować czy czymś ludzie będą zainteresowani Big Grin
Twoja strona jest w pełni zautomatyzowana ?


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 11-01-2017 17:16

(10-01-2017 00:55)Bazor napisał(a):  Nie poddawaj się tylko myśl nad drugą stroną, żeby próbować czy czymś ludzie będą zainteresowani Big Grin
Twoja strona jest w pełni zautomatyzowana ?

Tak Bazor ja juz na tej stronie nic nie robie.Mam pomysly, mam juz dwie strony ale nie potrafie ich wybicSad


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Miedziany - 11-01-2017 19:35

A jak zarobki? Jednak 0 leadów? Czy coś się poprawiło?


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 12-01-2017 17:33

(11-01-2017 19:35)Miedziany napisał(a):  A jak zarobki? Jednak 0 leadów? Czy coś się poprawiło?

Nie no LEADY sa ale to juz takie ilosci mnie nie zadowalajace hehTongue