Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Konkursowy -SUB SMS (/Temat-Dziennik-Konkursowy-SUB-SMS-140567)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Bazor - 18-12-2016 23:16

Powodzenia i nie załamuj się, na pewno wpadniesz na jakąś błyskotliwą myśl i zmienisz konwersję na jeszcze lepszą Smile Albo może wystarczy popracować nad promocją?


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Cwany - 19-12-2016 00:14

Powodzenia Karbow, będe śledził bo wcześniej bardzo ładne dniówki robiłeś, do tego samego ja również dąże! Peace Wink


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 19-12-2016 10:25

DZIEKUJE PANOWIE ZA CIEPLE SLOWA! MYSLALEM ZE TYLKO JA TUTAJ ZAGLADAM I ROBOT GOOGLEBig Grin

BAZOR promocja to podstawa ale moja www jest w TOP 5 , TOP 10 pod kilkoma frazami (tymi kluczowymi ).


________________________________________________________________________________​_______________

Witam 19.12.2016

Hej Ho!! Po wczorajszej niedzieli czuje sie jak bym dostal nagrode pocieszenia w formie 11 LEADOW!!!
Co ja zle robie ze taka slaba konwersja??Rolleyes

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 19_12.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Kubix1203 - 19-12-2016 17:01

FireSub ma bardzo fajne FAQ Big Grin


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 19-12-2016 22:44

Najlepszy!!


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 20-12-2016 11:14

Witam 20.12.2016

50 zl i jazda!!!Nie mam czasu na nic bo czas leci jak szalony!Ani sie obejrzec i mamy swieta nowy rok...ehh i znow o rok starszy.Jak ja bym chcial miec 16-18 lat.

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 20_12.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - schab - 20-12-2016 23:32

Życzę powodzenia w dążeniu do celu!


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 21-12-2016 08:50

(20-12-2016 23:32)schab napisał(a):  Życzę powodzenia w dążeniu do celu!


DZIEKUJE!!

Witam 21.12.2016

Co jak co ale progresja jestTongue Nawet to cieszy.Wciaz czekam na efekty "pozycjonowania mojej nowej strony" przez firme ktorej uslugi zakupilem na Allegro ale prozno ich szukac poki co.Cos mi tu smierci sciema.Czekam jeszcze do swiat i bede sobie sam musial dac rade bo czas ucieka a pomysl bedzie pasowal jak ulal w nadchodzacym NOWYM ROKU ( duze zmiany prawne w jednej dziedzinie ).

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 21_12.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 22-12-2016 09:46

Witam 22.12.2016

No niedobrze..strona mi spadla dosc drastycznie pod kilkoma frazami.Nie wiem co bedzie dalej.Troche pospamilem wczoraj i byc moze to wlasnie efekt4 Nie no jestem spokojnyLol Widocznie cos zle zrobilem ale nie twierdze ze to tylko chwilowy spadek bo juz tak bywalo.Oczywiscie powiadomie co i jak.

Dziekuje Mecenasowi za poradnik przeczytam dzis w pracy jak bedzie czas.

Jutro chyba zakonczenie konkursu FireMedia wiec dam screena z zarobkiem od 1.12.2016 (na pendriva bedzie:huhSmile

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 22_12.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 23-12-2016 09:17

Witam 23.12.2016

PODSUMOWANIE !

Nie bedzie tak spektakularnie jak w innych dziennikach ale bedzie po mojemu i tak ja ja lubie.

Jak juz pisalem zarabiam na FS dzieki jednemu jedynemu pomyslowi ( strona WWW ).Tak naprawde pierwsze powazniejsze pieniadze zaczely regularnie wpadac pod koniec czerwca i nieustannie trwa to do dzis.Rekordowy byl wrzesien gdzie w sumie uzyskalem wynik 18K ( FS + konkurencja ).

Co dobre szybko sie konczy i wlasnie.... miod w sloiku pozostal tylko na sciankach wiec go wylizuje.
[Obrazek: karbow_miod.jpg]

Dlatego nie owijajac w bawelne wyglada to tak w GRUDNIU do dnia 23.12.2016 .

[Obrazek: grudzien_do_23_12_2016.png]

Mysle ze na PenDriva sie zalapieLol

[Obrazek: 35bcce7942.png]


JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###

NO I WCZORAJSZY WYNIK BO MAM ZAMIAR KONTYNUOWAC DZIENNIK
[Obrazek: 23_12.png]