Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Konkursowy -SUB SMS (/Temat-Dziennik-Konkursowy-SUB-SMS-140567)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 19-11-2016 15:09

Witam 19.11.2016

Wczoraj troche nietypowa konwersja poniewaz wplynely LEADY z pazdziernikowej awarii.Przy okazji duzy uklon dla FireSub gdzie nigdy nic nie ginie!!

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 19_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 20-11-2016 14:52

Witam 20.11.2016

Wczorajszy dzien uwazam za udany Huh Nie jest to co bylo jeszcze miesiac temu ale dobre i to.Wiem wiem moj dziennik to faktycznie dziennik z jednakowymi wpisami kazdego dnia , ale nie mam duszy pisarza i w sumie aktualizuje go poniewaz jest to dla mnie samego taka a^la statystyka zarobkow.

Chyba jeszcze nie pisalem na czym zarabiam: otoz jest to wlasna strona z wlasnym pomyslem na ktory wpadlem tak niespodziewanie ze do dzisiaj sie nie moge nadziwic ze wyszlo cos z tego.Czasem tak chyba musi byc,ze czlowiek mysli mysli i nic nie potrafi wymyslec az wkoncu Idea Nie poddawajcie sie!!

Ah pisalem juz na czym zarabiam w pierwszym poscie facepalm

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 20_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - sancte - 20-11-2016 14:59

No całkiem ładnie lecisz, powodzenia! Smile


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - gangsterparty - 20-11-2016 15:40

Powodzenia życze! W&R


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 21-11-2016 10:12

Witam 21.11.2016

Ostatnio niedziele wcale nie sa takie dobre Sad Nie mam pojecia czemu konwersja jest zawsze fatalna.
Dziekuje za slowa wsparcia i zachety!

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 21_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 22-11-2016 08:22

Witam 22.11.2016

Dobrze ze poziom sie utrzymuje Smile Ktos wczoraj napisal na czacie FireSub ze te dzienniki nic nie wnosza tylko sa miejscem do chwalenia sie swoimi zarobkami..Ktos skomentuje?? Dla mnie osobiscie kazde zdanie przeczytane w innym dzienniku daje do myslenia i zacheca do dzialania.A jak juz ktos malo pisze (np JA) to nawet screen zarobku motywuje!

A tak wogole to potrzebuje jakiejs motywacji w temacie SEO.Ciezki temat!

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 22_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Mecenas - 22-11-2016 11:11

Śledzę temat kolegi z Firesuba. Super że wynik się utrzymuję i konwersja jest na dobrym poziomie. Jeśli chodzi o SEO i motywacje, to wystarczającą powinien być fakt, że najlepsi w tym biznesie zarabiają właśnie dzięki pozycjonowaniu - działaj ! Smile


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 23-11-2016 07:53

Witam 23.11.2016

Wczorajszy wynik..bez komentarza 4 Ale co zrobic.Juz 6 miesiac sie zaczyna kiedy "jade" na tym samym i nic nie robie.Wszystko co dobre kiedys sie konczy i chyba przyszedl wlasnie ten koniec.

Na upadek zlozyly sie dwa czynniki:
-moja strona spadla nieco z wysokiej pozycji w Google
-mam konkurencje od niedawna Angry

A tak wogole to potrzebuje jakiejs motywacji w temacie SEO.Ciezki temat!

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 23_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 24-11-2016 08:28

Witam 24.11.2016

Dobra Panowie zarty sie skonczyly!!! Jak dobrze widac wczorajsze 40zl (+8zl ze starego systemu na firesub) mowi same za siebie.Trzeba sie wkoncu dac do roboty!Czytam sobie o SEO i zaczyna mi sie podobac jak mozna "czarowac" ze swoja www.
Musze nadmienic ze strona na ktorej zarabiam mozna powiedziec "sama" mi sie wypozycjonowala do TOP 10 i stad moja niewiedza o samodzielnym dzialaniu z wlasna strona.
Wszakze powiadam- dzien sadu mej nauki bedzie dniem radosnej nowiny,dniem nieustajacego brzdeku spadajacych monet na FireSubie


#EDIT#
Dzieki mecenas za dobre slowo!!



JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 24_11.png]


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - danoneksss - 24-11-2016 16:10

Powodzenia w pozycjonowaniu, sam też teraz się tym interesuje. A ten cytat to z Biblii? Big Grin