Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Konkursowy -SUB SMS (/Temat-Dziennik-Konkursowy-SUB-SMS-140567)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 16-11-2016 19:30

Witam, jestem Karbow.

Postanowilem stworzyc swoj dziennik pracy (a raczej jej brak) poniewaz podoba mi sie jedna nagroda w konkursie "FIREMEDIA KONKURS".Swoja przygode z zarabianiem w internecie rozpoczalem juz dawno temu bo w roku 2011.Krolowaly wtedy Warezy...to byly czasy.Jak sie nie ciezko domyslec zajmowalem sie UPLOADEM.Dokladnie filmow HD (swoje ripy by KarboW).Poczatki byly trudne, konkurencja duza ale sil nie brakowalo i kasa sie "kocila".ELDORADO trwalo do czasu...ACTA SRACTA i trzeba bylo sie ewakuowac.O SUB SMS wiedzialem juz wtedy i nawet zarobilem na FireCash swoje pierwsze 9$ ale bardziej mnie interesowalo UPLOADOWANIE FILMOW HD.
Nadszedl jednak przelom i postanowilem sprobowac jeszcze raz w SUBSKRYPCJACH.No i jestem

Tak wiec w wielkim skrocie:
Chyba najwazniejsze: JESTEM KIBICEM RUCHU CHORZOW I BARCY

Zbieram na wyjazd do BARCELONY RAZEM Z SYNAMI

-moj pierwszy LEAD wpadl na poczatku 2016 roku
-nie zarabiam na FB bo nie lubie ,nie rozumie ,drazni mnie ,nie posiadam nawet swojego konta (prywatnego)
-wszystko co udało mi sie zarobic do tej pory to wlasna strona i pusta oferta od FireSub (!!!jest najlepsza!!!)

Postaram sie cos dziennie napisac.Cool

###BADZ KROLEM SUBOW###


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - FireMedia - 16-11-2016 20:37

Fajnie, że bierzesz udział w konkursie. Powodzenia!


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Mafiozo19990 - 16-11-2016 20:42

Trzymam kciuki, tez jestem kibicem FC Barcelony Smile


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Kiljan - 16-11-2016 23:08

Powodzenia i wysokich zarobków!


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - duos22 - 16-11-2016 23:12

po ogłoszeniu konkursu nowych dzienników dużo jak grzybów po deszczu Big Grin
zobaczymy który chociaż wytrwa do końca konkursu, powodzenia Big Grin


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - radek0389 - 16-11-2016 23:22

(16-11-2016 23:12)duos22 napisał(a):  po ogłoszeniu konkursu nowych dzienników dużo jak grzybów po deszczu Big Grin
A twoich spamowych postów jeszcze wiecej...


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 17-11-2016 15:09

Witam 17.11.2016

Mialo byc pieknie a jest fatalnie facepalm
Wielki brat GOOGLE kolejny raz mi strone zdegradowal za SPAM.Znow bedzie przerwa ok 2 tygodni.Takie sytuacje w tym biznesie to NORMALNE i trzeba sie z tym pogodzic i nie zalamywac.

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
[Obrazek: 17_11.png]

###BADZ KROLEM SUBOW###


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - MartinS - 17-11-2016 15:20

Skąd ja to znam (dawne czasy PPA). W tym biznesie trzeba działać jak hydra, usuną Ci jeden... zakładaj 3 kolejne i dąż do celu!


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - Mecenas - 18-11-2016 15:55

Dzienniki po konkursie rosną jak grzyby po deszczu Smile Dobry motywator ze strony chłopaków z FM. Powodzenia


RE: Dziennik Konkursowy -SUB SMS - karbow - 18-11-2016 16:25

Witam 18.11.2016

Zawsze musi byc ten pierwszy raz..taka sama suma zarobiona co dzien wczesniej (co do grosza Lol tylko konwersja lepsza).Moze i szalu nie ma ale niech sobie kapie.

JESLI COS ZAROBIE WRZUCE TAK JAK DZISIAJ SCREENA Z DNIA POPRZEDNIEGO:

OCZYWISCIE FireSub
###BADZ KROLEM SUBOW###
[Obrazek: 18_11.png]