Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki (/Temat-SLICETHEPIE-zarabiaj-dzieki-ocenianiu-muzyki-140559)



SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - mentol1 - 16-11-2016 16:25

Witam, ostatnio odkryłem ciekawy serwis na którym można zarabiać w dolarach oceniając utwory muzyczne ludzi. Jednak niestety wykrywa on lokalizację i bedąc w polsce nie dostaniemy żadnych zleceń. Jednak jest na to sposób który przedstawie poniżej:

- ściągamy plugin do Chrome
tutaj

- rejestrujemy się w pluginie

- teraz w pluginie możemy ustawić VPN (należy ustawić Wielką Brytanię)

- z włączonym VPN'em na WB rejestrujemy się tutaj

- po potwierdzeniu mailowym rejestracji i wypełnieniu krótkiego formularza cieszymy się możliwością zarobku na ocenianiu utworów Cool


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - bimbrownik - 20-11-2016 19:50

Tak długo szukałem vpn który to pociagnie, proxy nie przechodzi. Dzięki ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - djMruczekk - 20-11-2016 22:49

A jak z zarobkami ile za ocenienie od ilu wyplata i na co? I dowody że to wypłacalne masz?


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - bimbrownik - 21-11-2016 13:59

Pozwolę sobie odpowiedzieć na twoje pytanie.
Zarobki - Aby ocenić piosenkę musisz przesłuchać fragment który trwa 1:30min, następnie lub w trakcie napisać opinię która musi mieć określoną liczbę słów. Za każdą ocenę dostajesz 0.01$. Oczywiście jest to stawka od której startujesz jeżeli twoje opinie są rozbudowane i konstruktywne (oczywiście po angielsku) możesz "levelować" i zgarniać większe pieniądze.
Według prostego obliczenia na tym progu pracując bez wytchnienia i pisząc opinie w równe 90sec. Musisz pracować równe 25 godzin na wypłatę (10$). Dowodów wypłaty nie mam bo dopiero zaczynam, możesz zlecić płatność na paypal-a.
PS. Serwis nie skupia się jedynie na ocenie muzyki, do wyboru masz również ubrania czy akcesoria do telefonu. Mam nadzieję, że pomogłem Smile


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - Captain - 21-11-2016 19:58

Cytat:Musisz pracować równe 25 godzin na wypłatę (10$)

Ja znam serwis gdzie 10$ można zarobić pracując 5-10 minut dziennie. Co prawda w 2-3 tygodnie, ale tak czy siak opłaca się to dużo bardziej niż napierdzielanie tych opinii za centy godzinami.


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - Akaishi909 - 21-11-2016 23:03

@[Captain] #obvious - śmiechom nie było końca =D

PW jeżeli możesz się podzielić taką informacją =D


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - bimbrownik - 22-11-2016 13:49

(21-11-2016 19:58)Captain napisał(a):  
Cytat:Musisz pracować równe 25 godzin na wypłatę (10$)

Ja znam serwis gdzie 10$ można zarobić pracując 5-10 minut dziennie. Co prawda w 2-3 tygodnie, ale tak czy siak opłaca się to dużo bardziej niż napierdzielanie tych opinii za centy godzinami.

Jeżeli możesz pochwal się nami, z chęcią spróbuje Big Grin


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - sulliwan93 - 22-11-2016 13:54

(22-11-2016 13:49)bimbrownik napisał(a):  
(21-11-2016 19:58)Captain napisał(a):  
Cytat:Musisz pracować równe 25 godzin na wypłatę (10$)

Ja znam serwis gdzie 10$ można zarobić pracując 5-10 minut dziennie. Co prawda w 2-3 tygodnie, ale tak czy siak opłaca się to dużo bardziej niż napierdzielanie tych opinii za centy godzinami.

Jeżeli możesz pochwal się nim, z chęcią spróbuje Big Grin

Czekam i ja Big Grin


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - djeerg - 22-11-2016 15:41

przypuszczam, że koledze @Captain chodziło o grę Goldsmugglers.com. Swoją drogą wymyślił ciekawy sposób na refki Jerk


RE: SLICETHEPIE - zarabiaj dzięki ocenianiu muzyki - Hopekk94 - 22-11-2016 22:41

a refki to do mojej sygnaturki xD
BTW wykonawcy muzyki placą za oceny?