Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codzienne zmagania Wojtusia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codzienne zmagania Wojtusia (/Temat-Codzienne-zmagania-Wojtusia-140555)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Codzienne zmagania Wojtusia - etokox - 19-12-2016 19:03

Dzień 18.12.16r.

Pojechałem do salonu Play, gdzie czekałem pół godziny w kolejce, zapowiadało się na drugie tyle, więc odłożyłem to na następny termin. W środę pojadę kupię antenkę wifi i chwilowo będę jechał na internecie kolegi bo łapie zasięg od jego z domu Smile

Zarobek:294zł 60gr/9999zł

@ScroX - Dzięki za opinię Smile






RE: Codzienne zmagania Wojtusia - etokox - 22-12-2016 21:49

Dzień 19-21.12.16r.

No i jest internet, można pracować XD W sumie to już jeden dzień popracowałem srogo, ale co z jednego dnia? nic... Ktoś mógłby polecić mi jakiegoś mentora który mi pomoże? Nie chodzi mi o takiego który wprowadza początkujących.

-Wrzuciłem 10 nowych nisz

Zarobek:314zł 60gr/9999zł






RE: Codzienne zmagania Wojtusia - etokox - 23-12-2016 17:53

Dzień 22.12.16r.

Z dnia na dzień coraz bardziej sam siebie nakręcam, jestem pewien, że niedługo wrócę do zarobków rzędu 1000$ miesięcznie, a nawet więcej, tylko nie mam się kogo poradzić. Nikt z dobrych ernerów nie opisuje, w sumie się nie dziwię, skoro mogę im zabrać miejsce na rynku pracy Big Grin

-dodanie 5 nisz

Zarobek:324zł 60gr/9999zł






RE: Codzienne zmagania Wojtusia - etokox - 24-12-2016 12:54

Dzień 23-24.12.16r.

Jeszcze nie minął 24 grudnia, ale go dopiszę, bo wiem, że dzisiaj nic nie zrobię. Święta, trzeba w domu pomóc i takie tam Smile
23, wrzuciłem kilka postów, wciąż szukam mentora :|

-dodanie 4 postów na stronę

Zarobek:338zł 60gr/9999zł

Chciałbym również wszystkim czytelnikom życzyć tego czego brakuje, i by więcej już nie zabrakło no i dużo kasy z internetówSmile Wesołych Świąt!

Zachęcam do głosowania na nasze konkursowe dzienniki, jest na prawdę co poczytać Smile
http://zarabiam.com/Temat-ANKIETA-Badz-jak-kapitan-statku-i-zgarnij-nagrody-142024







Codzienne zmagania Wojtusia - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Codzienne zmagania Wojtusia - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.