Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] 4 Landing Page + Multiblog pod PPA/SUBSMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Sprzedam] 4 Landing Page + Multiblog pod PPA/SUBSMS (/Temat-Sprzedam-4-Landing-Page-Multiblog-pod-PPA-SUBSMS-140551)



[Sprzedam] 4 Landing Page + Multiblog pod PPA/SUBSMS - frjeux - 16-11-2016 12:51

1. Nazwa przedmiotu: Jak sama nazwa mówi mam na sprzedaż wszystkie aktualne moje serwisy. Są to 4 Landing Page i jeden multiblog z 6 postami + dorzucam kolejne unikalne teksty pod bloga.
2. Opis przedmiotu: A więc tak. 3 Landing Page związane są z grami PC, a 1 LP związany jest z suplementem. Natomiast multiblog związany jest z grami PC. Wszystkie serwisy były odpowiednio zoptymalizowane przez pozycjonera, oraz każdy z LP i chyba z 2 posty z multibloga były pozycjonowane przez różne osoby i usługi. Pozycję są różne. Z blogów coś tam mi wpada, ale niestety nie udało mi się zdobyć topowych pozycji więc nie można mówić o wielkim zarobku. Wszystkie teksty są unikalne i napisane pod kątem SEO. Sprzedaję ponieważ odchodzę z PPA i skupiam się na PP. Więcej informacji udzielę każdej zainteresowanej osobie.
3. Kontakt: pw
4. Cena: Do ustalenia
5. Sposób zapłaty: Bank/Paypal


RE: [Sprzedam] 4 Landing Page + Multiblog pod PPA/SUBSMS - mikuss - 16-11-2016 13:00

Nie ma to jak sprytnie obchodzić ograniczenia
Do kosza z tym

@[Majka]


[Sprzedam] 4 Landing Page + Multiblog pod PPA/SUBSMS - Majka - 16-11-2016 13:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.