Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania (/Temat-13-45-zl-Za-Rejestracje-I-Wykonanie-Zadania-140537)

Strony: 1 2


13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania - MickeyHuntr - 15-11-2016 23:56

Witam, oferuję zapis do aplikacji mobilnej tajemniczego klienta. Do zarobienia od 13,50 zł do 45 zł. Najprostszym zadaniem jest pójście do sklepu i zrobienie zdjęć wystawy (13 zł), a "najtrudniejszym" pójście do mcdonalda na obiad (40 zł + zwrot posiłku). Osoby chętne proszę o wysłanie maila na PW Smile

PS. Kasa idealna dla studentów, gdzie dużo poruszamy się po mieście i robimy zakupy w różnym miejscach

Znajduję się na wsi i do najbliższego miasta mam 20 km jednak nadal mam dostępnych 5 ofert, które pozwolą mi zarobić aż 517 zł! Aby to zrobić muszę:
2x zrobić zdjęcie wystawy
5x zrobić zakupy na "dwa dni" (tak napisane jest w zadaniu, a więc produkty na dwudniowe wyżywienie) w Tesco numer 1
5x zrobić zakupy w Tesco nr 2
1x pójść do mcDonalnda (Nie wiem czy można kilka razy w miesiącu)


RE: 13 zł za rejestrację i wykonanie zadania - Captain - 16-11-2016 00:15

Cytat:pójście do mcdonalda na obiad (40 zł + zwrot posiłku)

A trzeba koniecznie zwracać ten posiłek? Nie można po prostu go nie jeść? Lol


RE: 13 zł za rejestrację i wykonanie zadania - MickeyHuntr - 16-11-2016 00:20

(16-11-2016 00:15)Captain napisał(a):  
Cytat:pójście do mcdonalda na obiad (40 zł + zwrot posiłku)

A trzeba koniecznie zwracać ten posiłek? Nie można po prostu go nie jeść? Lol

Hah, wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto tak to zrozumie Jerk No oczywiście jak jesteś taki dobry, to możesz podejść do kasy i posiłek zwrócić kasjerce xD Nie, ale serio, przy wykonywaniu zadania możesz sobie wydrukować upoważnienie, które możesz pokazać szefowi zmiany i prawdopodobnie zwróci Ci on koszt posiłku na miejscu (Nic nie obiecuję, jedynie przypuszczam)


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - Krakersik - 16-11-2016 08:22

Pracowałem w Maku, czyli chodzi o zajęcie tzw. shoppera Wink Dwa razy w miesiącu czeka się na takiego gościa, sprawdza jakość obsługi, czy polecamy duży zestaw itd. Kupuje, idzie go poznać bo robi to z telefonem w ręku Wink Mierzy czas. Później zazwyczaj je Wink czy możesz wywalić? Chyba nie bardzo bo jak sprawdzisz czy frytki ciepłe Big Grin

PS. Bonusik dla sprzedawcy za shoppera to stóweczka do wypłaty .... oczywiście za zaliczonego (procentowy wynik)


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - MickeyHuntr - 16-11-2016 15:30

TO jest raczej innego rodzaju sprawdzanie jakości Smile Dopiero co mcdonald to wprowadził i to na masową skalę także raczej bonusów nie przewiduję dla obsługi ;p Trzeba będzie zrobić zdjęcia oferty oraz ocenić obsługę


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - Krakersik - 20-11-2016 11:42

(16-11-2016 15:30)MickeyHuntr napisał(a):  TO jest raczej innego rodzaju sprawdzanie jakości Smile Dopiero co mcdonald to wprowadził i to na masową skalę także raczej bonusów nie przewiduję dla obsługi ;p Trzeba będzie zrobić zdjęcia oferty oraz ocenić obsługę

Możliwe, już przeszło rok jak w maku nie robię Wink


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - milosz998 - 20-11-2016 12:11

Wyślij na PW co i jak Smile


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - Richlook - 20-11-2016 14:25

Nie chodzi tutaj czasem o Streetsptotr? Cool


RE: ◄▌█▌▌█ 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania █▐▐█▐► - kvba - 20-11-2016 14:41

Jesli to nie Streetspotr to PW. Smile


RE: 13 - 45 zł Za Rejestrację I Wykonanie Zadania - HTC - 20-11-2016 14:51

też jeśli można proszę o PW