Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mała pomoc dla chrześnicy =D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mała pomoc dla chrześnicy =D (/Temat-Mala-pomoc-dla-chrzesnicy-D-140534)



Mała pomoc dla chrześnicy =D - Akaishi909 - 15-11-2016 23:14

Witajcie moja chrześnica (5 klasa podstawówki) bierze udział w konkursie na najładniejszy domek dla ptaszków sponsorowany przez muzeum regionalne w moim "mieście" (tak w cudzysłowie, bo dla mnie to pipidówa xD), ale przejdźmy do konkretów. Mała lubi robić zdjęcia, a nagrodą główną jest "aparat fotograficzny wysokiej klasy". Jak wygrać konkurs? Poprzez lubię to. Dlatego prosiłbym bardzo was, a szczególnie osoby, które zarabiają na fb i mają pierdyliard kont o wrzucenie lajka pod tym zdjęciem http://bit.ly/2fWGse2 na fb. Jeżeli znacie jakieś strony, przez które można lajkować posty to prosiłbym o podrzucenie. Porobiłbym konta i dodał nawet i po te 10 lajków czy ile one tam udostępniają. Dziecko mnie dzisiaj poprosiło czy nie mógłbym na nią zagłosować, ale pomyślałem, że posunę się o krok dalej, czego się w końcu nie robi dla dziecka? =D Konta z tego co się zorientował to może być nawet Samuel L Jackson, Michael Jordan czy Pablo Escobar, byleby tylko lajki się zgadzały. Dlatego jeszcze raz bardzo prosiłbym was o pomoc i z góry dziękuję =D


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - rachman - 16-11-2016 00:18

Nie mam kombajna do lajkowania ale jakiegoś lajka się załatwi Smile


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Akaishi909 - 16-11-2016 01:15

Dzięki wielkie, każdy lajk na wagę złota =D


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Filip_Sony - 16-11-2016 17:52

Też lajknalem z fake'a dziś wieczorem rodzinę na kanapie posadze i każe klikać każdemu Wink też mam jedną chrzesniaczke, chrześniaka w drodze- jednoczę się Big Grin


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Akaishi909 - 16-11-2016 19:10

Dzięki wielkie, każdy lajk się liczy =D Jest rywalizacja, bo ktoś też prawdopodobnie prosi wszystkich znajomych, znajomych, znajomych =D Dlatego za wszystkie lajki od was cholerne dzięki =D


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Miedziany - 16-11-2016 19:19

Lajk poszedł! + życzę powodzenia! Wink


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Filip_Sony - 16-11-2016 19:46

Wysłałem w smsach do paru znajomych i oddzwaniaja do mnie, że sms-y dziwnej treści wysyłam i czy wiem o tym Wink bratowa skasowala bo brachol jej kazał że to jakiś wirus Smileśmiechu było trochęSmile aż sam się zląkłem, ale ze bardziej ogarnienci tu postują, że też dają lajki to się uspokoiłem Wink już parę poszło ode mnie i jeszcze ponamawiam, zawsze jakaś rozrywka Wink pZdr i powodzenia


RE: Mała pomoc dla chrześnicy =D - Akaishi909 - 16-11-2016 20:30

Dzięki wielkie, też kręcę gdzie mogę ale nasz przeciwnik też nie daje za wygraną =D


Mała pomoc dla chrześnicy =D - Hybrid1990 - 28-11-2017 20:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.