Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Facebook weryfikacja dowodem osobistym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek:
Poradnik
Facebook weryfikacja dowodem osobistym (/Temat-Facebook-weryfikacja-dowodem-osobistym-140521)

Strony: 1 2


Facebook weryfikacja dowodem osobistym - clover - 15-11-2016 17:57

Cześć,
wczoraj zablokowali (nie wiem czemu bo nie spamowałem ani nic..) moje ulubione fejk konto i żądali weryfikacji dokumentem tożsamości, pomyślałem że lipa ale poświęciłem trochę ponad godzinę i pomyślałem "raz się żyje i nie mam nic do stracenia".

Tak więc zacząłem od tworzenia fejk dowodu osobistego, udało mi się znaleźć pusty szablon dowodu, otwarłem Photoshopa i pobawiłem się 15 min (mimo że jestem bardzo przeciętniakiem w grafice).

Gotowy szablon w Photoshopie do pobrania tu, wystarczy wpisać swoje dane i wrzucić swoją grafikę.

  1. Tekst jest odpowiednio sformatowany tylko wpisać swoje dane
  2. Grafika główna - krycie 75% (tło grafiki zrobiłem białe z kryciem 50%)
  3. Mała grafika - krycie 45%
  4. Zapisałem w JPG
  5. Rozmyłem na 13% (symulacja ruchu ręki, lecz by było czytelne), w ten sposób ukrywa się niedoskonałości wykonania


Wrzuciłem na fb i co mnie zdziwiło bo niecałe 24h po tym dostałem e-mail że zaakceptowane Big Grin

Życzę Wam również sukcesów w odblokowaniu.

Mam nadzieję że Wam pomogłem Wink


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - piotrgk4 - 15-11-2016 18:11

Nie chce straszyć ale to fałszowanie dokumentów...

Cytat:Po pierwsze, są to działania polegające na używaniu za autentyczny, podrabianiu lub przerabianiu dokumentu lub używaniu takiego dokumentu jako autentycznego (art. 270 § 1 KK) i zagrożone są one karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Po drugie, karalne jest przygotowanie do czynów opisanych powyżej (art. 270 § 3 KK) pod groźbą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Po trzecie, są to działania polegające na wypełnianiu blankietu, opatrzonego cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo na używaniu takiego blankietu (art. 270 § 2 KK) zagrożone karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

Nie piszę by straszyć czy coś. Chce by każdy był świadom co robi oraz jak to jest postrzegane przez prawo. Pozdrawiam Smile


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - aero2 - 15-11-2016 18:17

Facebook i tak ma w czterech literach co kto robi, prawo prawem, a i tak każdy zrobi inaczej, bo jakby nie mówić, stabilny fejk generuje duże pieniądze.


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - Krakersik - 15-11-2016 18:22

No ale z drugiej strony to tylko social site, co mu zrobią? Zawsze można lecieć w zielonego krasnala że zrobił to dla zabawy, bał się udostępniać dowód, myślał że to hakerska próba wyłudzenia danych i zaciągnięcia na nie pożyczek Jerk2

Za udaną weryfikacje - wielkie graty Smile


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - mik - 14-03-2019 09:53

(15-11-2016 17:57)clover napisał(a):  Cześć,
wczoraj zablokowali (nie wiem czemu bo nie spamowałem ani nic..) moje ulubione fejk konto i żądali weryfikacji dokumentem tożsamości, pomyślałem że lipa ale poświęciłem trochę ponad godzinę i pomyślałem "raz się żyje i nie mam nic do stracenia".

Tak więc zacząłem od tworzenia fejk dowodu osobistego, udało mi się znaleźć pusty szablon dowodu, otwarłem Photoshopa i pobawiłem się 15 min (mimo że jestem bardzo przeciętniakiem w grafice).

Gotowy szablon w Photoshopie do pobrania tu, wystarczy wpisać swoje dane i wrzucić swoją grafikę.

  1. Tekst jest odpowiednio sformatowany tylko wpisać swoje dane
  2. Grafika główna - krycie 75% (tło grafiki zrobiłem białe z kryciem 50%)
  3. Mała grafika - krycie 45%
  4. Zapisałem w JPG
  5. Rozmyłem na 13% (symulacja ruchu ręki, lecz by było czytelne), w ten sposób ukrywa się niedoskonałości wykonania


Wrzuciłem na fb i co mnie zdziwiło bo niecałe 24h po tym dostałem e-mail że zaakceptowane Big Grin

Życzę Wam również sukcesów w odblokowaniu.

Mam nadzieję że Wam pomogłem Wink

Masz może jeszcze tą templatkę? Byłbym wdzięczny Smile Mam ten sam problem. Dzięki.


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - Ryży - 14-03-2019 10:12

@[mik] trochę cierpliwości i w Google tego pełno a po drugie spójrz na datę ostatniego logowania autora tematu.


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - mik - 14-03-2019 10:45

widzę datę. szukałem też i nic z warstwami nie ma.


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - ChuckNoriz69 - 18-05-2019 19:10

dałby ktoś templatke? bo zdjeli na zippy share


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - kiepskiw80 - 17-07-2019 12:56

Podłączam się pod pytanie.
@clover


RE: Facebook weryfikacja dowodem osobistym - xmaniek6 - 17-07-2019 13:31

Nie wiem w czym wy macie problem
http://ujeb.se/6zwxk wchodzicie w grafika i pierwsze zdjęcie facepalm