Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nazwa pliku .exe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Nazwa pliku .exe (/Temat-Nazwa-pliku-exe-140447)



Nazwa pliku .exe - dead_boy - 13-11-2016 14:57

Witam,

Od jakiegoś czasu działam w CInstallerze i mam jeden problem.
Nie wiem jak zmienić nazwę pliku instalacyjnego tak ABY DZIAŁAŁA.

Wchodzę w Promotions > Direct ExE download i tam w drugim linku od góry zmieniam słowa pomiędzy plusami, czyli tak jak trzeba. Klikam enter, nazwa niby zapisana, a podczas próby pobrania pliku widzę Setupexe.exe zamiast nazwy, którą wpisałem..

Może jakoś inaczej się to robi? Może powinienem napisać do supporta?
Proszę o pomoc Smile


RE: Nazwa pliku .exe - full2000 - 14-11-2016 14:05

@[dead_boy]

Witaj przyjacielu!, nazwy nie zmienia się między plusami, tylko po = w
parametrze fn, czyli tak jak Tobie pokazałem na poniższym obrazku
Smile

[Obrazek: t7sb55.jpg]

Również w 5 punkcie FAQ CInstaller jest napisane jak dokonać zmiany nazwy pliku :
http://zarabiam.com/Temat-CInstaller-117857?pid=1455207#pid1455207

Mam nadzieję, że w jakimś stopniu pomogłem... Smile

Jeżeli tak się nie stało to tak jak napisałeś - pozostaje Ci kontakt z support'em Smile

W przypadku technicznego problemu, który bezpośrednio dotyczy CInstaller
napisanie do supportu zawsze będzie dobrym pomysłem, pozdrawiam - full2k Smile


RE: Nazwa pliku .exe - fotek007 - 14-11-2016 14:27

ale ten cinstaller to sie jeszcze jakos konwertuje ? zip + iso w pliku zip to jakas masakra.., który noob sobie ztym poradzi Big Grin bo w 90% tylko nooby instaluja te cale pakiety adware.. a reszta to raczej przez pomyłke.


RE: Nazwa pliku .exe - full2000 - 14-11-2016 19:53

(14-11-2016 14:27)fotek007 napisał(a):  ale ten cinstaller to sie jeszcze jakos konwertuje ? zip + iso w pliku zip to jakas masakra.., który noob sobie ztym poradzi Big Grin bo w 90% tylko nooby instaluja te cale pakiety adware.. a reszta to raczej przez pomyłke.

Ty masz problem a w tym samym czasie najlepsi (najczęściej są to osoby zza granicy) wyciągają po $1000 dziennie (info. od admina CInstaller) szok !! Rolleyes

Gdyby ludzie tego nie instalowali to nikt by nie zarabiał w PPI a tak się nie dzieje. Ja oraz moi aktywni poleceni codziennie mamy leady i widzę to po statach.

Link do dowodu mojej ostatniej wypłaty z CInstaller - w uwagach masz info. od kogo pochodzi wypłata, może to cię ostudzi i (bez urazy) doda trochę rozumu.