Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakłady Bukmacherskie - Anonimowo Przy Użyciu Bitcoin - OneHash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zakłady Bukmacherskie - Anonimowo Przy Użyciu Bitcoin - OneHash (/Temat-Zaklady-Bukmacherskie-Anonimowo-Przy-Uzyciu-Bitcoin-OneHash-140440)



Zakłady Bukmacherskie - Anonimowo Przy Użyciu Bitcoin - OneHash - Pan Inwestor - 13-11-2016 10:34

[Obrazek: 120x90.jpg]

OneHash to platforma do zawierania zakładów sportowych, gdzie używamy tylko i wyłącznie portfela Bitcoin do gry. Nie potrzebujemy zakładać konta. Wpisujemy tylko adres portfela z którego zawrzemy zakład, wyślemy kwotę na dane wydarzenie i czekamy na jego rozstrzygnięcie.


Zasada działania
Na platformie nie gramy przeciwko bukmacherowi (platforma zarabia pobierając 1% od sumy depozytów na dane zdarzenie) a przeciwko innym obstawiającym. W związku z tym kurs na dane zdarzenie zmienia się w zależności od ilości złożonych zakładów na daną drużynę. Ostateczny kurs przyjmuje się za ten, który pojawi się tuż o wyznaczonej godzinie startu wydarzenia.

Jak obstawiać
W zasadzie to do obstawienia meczu wystarczy tylko portfel Bitcoin i to wszystko. Dla osób chcących mieć historię zdarzeń można założyć mini konto podając tylko adres e-mail i definiując hasło dostępowe. Nic poza tym.

Krok 1
Wybieramy zdarzenie i klikamy BET

Krok 2
Wklejamy nasz adres portfela

Krok 3
Wysyłamy z portfela na podane konto wartość naszego zakładu w BTC (minimum 0.001 BTC)

Krok 4
Czekamy na rozstrzygnięcie.

System sam wyśle wygrane Bitcoiny po zakończeniu spotkania.

Podsumowanie
Testowałem platformę trochę i nie mam do niej zastrzeżeń. Jest nawet fajny temat o niej na forum.bitcoin.pl - można sobie poczytać. Dla osób, które chcą wytypować wyniki spotkań sportowych i nie myśleć o tym czy któregoś dnia nie zapuka do drzwi policja, to doskonałe narzędzie :-)

Link do rejestracji (refflink): tutaj
Czysty link: tutaj

Ps. W zasadzie to wątek pasuje mi bardziej do działu z Bitcoin niż zakłady bukmacherskie z racji tego, że nie wszyscy wiedzą co to jest Bitcoin i jak się go używa. Gdyby się okazało, że zły dział to proszę o poprawienie.


RE: Zakłady Bukmacherskie - Anonimowo Przy Użyciu Bitcoin - OneHash - lubie_pieniądze - 13-11-2016 18:52

Jest to fajna platforma, wypłaty rzeczywiście przychodzą szybko.
Jednak mam zastrzeżenie do tego że jest mało spotkań piłki nożnej.
Dlatego wybieram anonibet ponieważ są tam wszystkie spotkania z danego dnia.
Pozdrawiam


RE: Zakłady Bukmacherskie - Anonimowo Przy Użyciu Bitcoin - OneHash - SzybkiPL - 27-08-2019 17:44

Troche uboga oferta i dziwny ten system