Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI (/Temat-Oferuje-pomoc-w-zarabianiu-na-PPI-140421)

Strony: 1 2 3


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - krzysiek349 - 11-02-2017 15:04

(11-02-2017 14:18)full2000 napisał(a):  No to może ja też się pochwalę, bo długo nic nie wstawiałem Smile

[Obrazek: 8dbede096180459d8390cb013e36e46c.png]

Zapraszam chętnych do współpracy Smile

Ja się nie chwaliłem screenem, tylko poprosiłeś o screen to go wstawiłem ;P, bo nie wierzyłeś, że paypermac wypłaca, i promujesz tylko ciąglę usilnie cinstaller negując inne programy, ale widzę bezpodstawnie Smile


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - full2000 - 11-02-2017 16:08

(11-02-2017 15:04)krzysiek349 napisał(a):  
(11-02-2017 14:18)full2000 napisał(a):  No to może ja też się pochwalę, bo długo nic nie wstawiałem Smile

[Obrazek: 8dbede096180459d8390cb013e36e46c.png]

Zapraszam chętnych do współpracy Smile

Ja się nie chwaliłem screenem, tylko poprosiłeś o screen to go wstawiłem ;P, bo nie wierzyłeś, że paypermac wypłaca, i promujesz tylko ciąglę usilnie cinstaller negując inne programy, ale widzę bezpodstawnie Smile

Poprosiłem o screen, żeby inni widzieli że serwis ppm aktualnie wypłaca.

Nigdzie także nie napisałem, że nie wierzę w wypłacalność ppm

a jedynie stwierdziłem, że w jakimś okresie czasu były problemy z wypłatami.

Na przyszłość proponuję czytać uważniej i po problemie Smile

Nie neguję innych programów a jedynie stwierdzam istniejące fakty.

Z resztą Ci co mnie znają wiedzą, że długi czas promowałem pib,
tak więc twoje zarzuty są w tym momencie bezpodstawne Smile

W moim temacie mam prawo wstawiać i promować co mi się podoba.

Jeżeli to ci nie pasuje to zamiast offtop'ować załóż własny temat.

Tam będziesz mógł promować to co ci się podoba, pozdrawiam Smile


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - krzysiek349 - 11-02-2017 16:21

napisałeś ,,no to może ja TEŻ się pochwalę,,

spokojnie, tak zinterpretowałem zdanie, trzeba bardzo uważać co się piszę w Twoich tematach, bo na prawdę wrażliwy jesteś...tak stwierdzam czytając wiele twoich wypowiedzi, bo z kilkoma użytkownikami już się gryzłeś w postach.


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - full2000 - 11-02-2017 17:02

(11-02-2017 16:21)krzysiek349 napisał(a):  ... trzeba bardzo uważać co się piszę w Twoich tematach, bo na prawdę wrażliwy jesteś...tak stwierdzam czytając wiele twoich wypowiedzi, bo z kilkoma użytkownikami już się gryzłeś w postach.

Widzisz, bo tak to już jest, ze czym większy sukces albo więcej fejmu tym większy hejt Smile

Oczywiście nie uważam, że mam jakiś fejm - piszę to bo zaraz zacznie się łapanie za słowa Big Grin

Wbijesz tyle postów co ja to pogadamy o zaczepkach na forum.

W tego typu kwestiach znajduje zastosowanie moje ulubione przysłowie...

Psy szczekają a karawana jedzie dalej, pozdrawiam Smile


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - szybkikwit - 25-02-2017 02:48

full2000 możesz odpisac na moje PW Smile


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - TheBot - 25-02-2017 14:42

Mam kilka pytań odnośnie PPI (cinstaller)

1)-Czy tylko jedna instalacja na jednym kompie/jednym IP jest płacona ?
Chodzi mi o jakiś limit na h/dni/lat , co ile czasu będę miał płacone w przypadku instalacji pliku na tym samym kompie o tym samym IP, czy być może w ogóle nie ma jakiś restartów instalacji ?
Przykład : Kowalski dziś zainstalował aplikację na swoim kompie , za 2 tyg dał się nabrać i znów to zrobił ... czy obydwie instalacje będą mi zaliczone ? czy tylko jedna?

2)-Co w przypadku jeśli ktoś zainstaluje apkę z linku jakiegoś tam usera, a potem zainstaluje z mojego linku ? , czy instalacja jest zaliczana dla obydwóch użytkowników , czy tylko dla tego pierwszego ?

Niżej 2 pytania bardziej techniczne , prawdopodobnie powinienem pytać o to sam support , ale być może ktoś z Was "badał" te dwie sprawy ? Wink

3)-Z tego co co się zorientowałem , po zainstalowaniu 'pliku' ten widoczny jest w "Panel Sterowania - Dodaj/Usuń" pod nazwą "RunBooster" (dla czepialskich , nie instalowałem tego , żeby nabić sobie install , po prostu potrzebuję takiej wiedzy, instalowałem to na VM , więc tak czy siak nie było by to policzone).
-Pytanie : czy plik po zainstalowaniu ma ZAWSZE taką samą nazwę w "Dodaj/Usuń" ? , czy może nazwa się zmienia ?

4)- Czy po zainstalowaniu pliku przez "ofiarę" zakładka "Installs report" jest aktualizowana zaraz po instalacji , czy jest może jakiś czas po którym instalacja zostaje dodana do naszej tabeli instalacji ? Nie chodzi mu już tutaj status "Aproved" może być "Pending" , chodzi mi tylko IP z którego apka została zainstalowana i czy jest to natychmiastowe.

Z góry dzięki za odpowiedź...


RE: Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - full2000 - 26-03-2017 16:43

UP pytania proszę kierować na PW bo jak zacznę odpowiadać w tematach to zrobi się śmietnik.
Oczywiście porady jak i odpowiedzi dotyczą osób zarejestrowanych z mojego linku... Smile

@[szybkikwit] długo nie wchodziłem na forum ale postaram się to ogarnąć, pozdr. Smile


Oferuję pomoc w zarabianiu na PPI - Hybrid1990 - 28-12-2018 00:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.