Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy bet at home jest legalne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy bet at home jest legalne ? (/Temat-Czy-bet-at-home-jest-legalne-140420)

Strony: 1 2


RE: Czy bet at home jest legalne ? - Filip_Sony - 13-11-2016 08:17

(13-11-2016 07:34)Magisterek napisał(a):  
(12-11-2016 19:22)Pajmon napisał(a):  No ja właśnie bym wpłacił przez paysafecrad, 0 przypału z kontem bankowym, a jak mi się uda coś ugrać to wypłaciłbym na skrill lub neteller i z nich dopiero na konto bankowe bo raczej nikt się nie dopyta z kąd miałem na skrillu lub neteller kase ?


Paysafe też ma twoje dane, do tego nikt nie jest anonimowy, a jeśli chcesz wykonać wypłatę na skrill - musisz dokonać wpłaty skrillem, a więc potwierdzasz że to twój skrill, a on połączony jest z kontem bankowym, pozdrawiam ciepło.

Z tym, że skrill jest zarejestrowany w Anglii i Walii, a nie w Polsce i wątpię czy udzieliłby info o danych osobowych polskim organom. Tym bardziej, że dba o anonimowość użytkowników. Ponadto nie trzeba mieć go połączonego z kontem ale oczywiście są limity. No i można robić transfery miedzy kontami skrill, więc nie trzeba wpłacać do buka bezpośrednio z tego powiązanego z naszym kontem. Nie słyszalem, zeby skrill udostepniał dane eplacajacych na bah, z kolei wiem, ze robiło to PEKAO S.A. i do graczy przychodziła kara grzywny wysokości 10x depozytu. Koleś zapłacił 600zł za wpłacone 60, tak wiec nie trzeba tam bic kokosów, zeby sie do Ciebie dosrali. Dlatego mimo wszystko radzilbym przesylac przez skrill. Ja osobiscie mam skrill na angielskiej platformie, powiązany z angielskim kontem i tam nie ma żadnego problemu. Niestety, żyjemy w kraju, gdzie państwo tylko czeka, żeby zabrać Ci Twoje pieniądze.


RE: Czy bet at home jest legalne ? - rachman - 13-11-2016 19:07

Cytat:Z tym, że skrill jest zarejestrowany w Anglii i Walii, a nie w Polsce i wątpię czy udzieliłby info o danych osobowych polskim organom.
Słyszałeś o umowach międzynarodowych? Zawierane są w wielu płaszczyznach - od prawa karnego, przez gospodarcze i podatkowe.
Dba o anonimowość ... Będzie do wyboru mieć kłopoty lub wydać dane to choćby nie wiem jak kto dbał o klienta to go poda na tacy. Jeśli nawiązana jest współpraca to firma ma obowiązek podać dane na wezwanie odpowiednich organów. Proste. Pewności nie mam czy z Anglią jest umowa też nawiązana a nie chce mi się szukać ale to było by bardzo dziwne bo z wieloma krajami umowy takowe są. Jak chodzi o ściąganie haraczy to nie bój polityka nie zna granic Wink