Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy bet at home jest legalne ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy bet at home jest legalne ? (/Temat-Czy-bet-at-home-jest-legalne-140420)

Strony: 1 2


Czy bet at home jest legalne ? - Pajmon - 12-11-2016 19:02

Witam Serdecznie

Chciałem się dowiedzieć jak jest z grą na bet at home. Słyszałem, że polskiej szuje z urzędu celnego ścigali wiele osób, które złożyły depozyt lub chwilowo grały na bet at home, była masa tematów. Ja takich debili osobiście nie toleruje i podobnych tego typu zawodów, a sam mam ochotę sobie pograć i kto mi zabroni ? Wink

Pozdrawiam Serdecznie co sądzicie o tym temacie ?


RE: Czy bet at home jest legalne ? - makecash - 12-11-2016 19:13

Oczywiście, że BAH nie jest legalnie w PL jeżeli chcesz tam stawiać bukmacherke.
Legalne są te co płacisz podatek, czyli sts totolotek(chyba tak to sie nazywa) i chyba tyle lub jeszcze coś, ale to wystarczy w google wpisać Wink

Teoretycznie nie możesz tam grać, ale dużo ludzi gra i jakoś problemów nie ma z tym, że ja Ci nie każe grać na BAHu Big Grin

Z tymi urzędami to nie wiem do końca jest tak, ale ja z grona znajomych, którzy grali/grają na BAHu nic im nie było.
Zazwyczaj większość tego co oni piszą to jest po prostu straszak żebyś grał w tych legalnych w PL (np. sts)
Oczywiście nie mówię, że nikt z grający na BAHu nie otrzymał żadnej kary czy coś bo pewnie są takie osoby.

Dużo też zależy od tego czy wypłacasz/wpłacasz hajs z konta bankowego bo wtedy mają jak Cię "teoretycznie" znaleźć i dowody są, że grałeś tam jako nielegalnie.

Ja to wypłacam hajs na skrilla i jest to bezpieczniejsze niż na konto bankowe.

Pozdrawiam Smile


RE: Czy bet at home jest legalne ? - Pajmon - 12-11-2016 19:22

No ja właśnie bym wpłacił przez paysafecrad, 0 przypału z kontem bankowym, a jak mi się uda coś ugrać to wypłaciłbym na skrill lub neteller i z nich dopiero na konto bankowe bo raczej nikt się nie dopyta z kąd miałem na skrillu lub neteller kase ?


RE: Czy bet at home jest legalne ? - KUBA555 - 12-11-2016 19:40

Płac podatki to nikt nie spyta.


RE: Czy bet at home jest legalne ? - rachman - 12-11-2016 19:42

Cytat:Ja takich debili osobiście nie toleruje i podobnych tego typu zawodów, a sam mam ochotę sobie pograć i kto mi zabroni ?
Czegoś nie rozumiesz - nikt nikomu nigdzie nie broni - prawo tylko określa konsekwencje za pewne określone w kodeksach wykroczenia i przestępstwa. Rób se co chcesz - kogo to obchodzi - w razie wpady Ty i tylko Ty poniesiesz karę.
Co do nielegalności nie masz co pytać - większość osób uważa że chorą sytuacją jest że jedna firma jest legalna a inna nie. Użytkownika g obchodzą jakieś podatki sratki i inne głupoty. Niestety jest jak jest i na razie na zmiany się nie zapowiada Undecided


RE: Czy bet at home jest legalne ? - Pajmon - 12-11-2016 19:44

No właśnie tak bym robił jak pisałem i z neteller lub skrill na konto bankowe i z jakim pitem się rozliczać i czy co 1 miesiąc się rozlicza a na koniec roku jest zwrot z tego ? Chyba mi sie wydaje, że chodzi o pit inny, w sensie inne źródło dochodu. Co o tym sądzicie ?

To z jakiego pitu się takie coś rozlicza w sensie jako dochód inny określony ale jaki pit ?

Dobra w sumie napisze osobiście do bet at home o ten pit to by było na tyle


RE: Czy bet at home jest legalne ? - BugsBuny - 13-11-2016 00:17

W Polsce nie rozliczysz się z gry u zagranicznych bukmacherów, prawo tego zabrania. Mamy idiotyczne prawo hazardowe. Płacisz podatek od stawki a nie od wygranych (zarobków). Możesz albo grać w polskich firmach, płacąć podatek z automatu (zawierając każde zkład) lub po cichaczu w normalnych bukacjh (nielegalnie ale fajnieSmile ).


RE: Czy bet at home jest legalne ? - Miczek - 13-11-2016 00:59

Nie graj na BAH-u to najwiekszy syf, serio, sa duze lepsze buki.


RE: Czy bet at home jest legalne ? - chinczyyk - 13-11-2016 01:08

Graj normalnie, dopóki nie zaczniesz wygrywać i trzepać kokosów na tym możesz spać spokojnie, bo za 100zł wypłacone raz na x czasu z BAH czarni nie wjadą Ci o 6 rano na chatę. Bez spiny, a w razie Bóg daj jak byś zaczął zbijać fortunę to na skrilla wypłacaj i po temacie. Smile)


RE: Czy bet at home jest legalne ? - Magisterek - 13-11-2016 07:34

(12-11-2016 19:22)Pajmon napisał(a):  No ja właśnie bym wpłacił przez paysafecrad, 0 przypału z kontem bankowym, a jak mi się uda coś ugrać to wypłaciłbym na skrill lub neteller i z nich dopiero na konto bankowe bo raczej nikt się nie dopyta z kąd miałem na skrillu lub neteller kase ?


Paysafe też ma twoje dane, do tego nikt nie jest anonimowy, a jeśli chcesz wykonać wypłatę na skrill - musisz dokonać wpłaty skrillem, a więc potwierdzasz że to twój skrill, a on połączony jest z kontem bankowym, pozdrawiam ciepło.