Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę zostać czyimś poleconym - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcę zostać czyimś poleconym (/Temat-Chce-zostac-czyims-poleconym-140403)

Strony: 1 2


Chcę zostać czyimś poleconym - Kixon1993 - 12-11-2016 14:36

Witam,
zastanawiam się nad założeniem konta w serwisie Clixsense i zacząć tam zarabiać (mam już doświadczenie w tego typu serwisach, regularnie klikam m. in. w neobuxie) i chciałbym zostać czyimś poleconym. Proszę o ciekawe propozycje współpracy tj. co mógłbyś mi zaoferować za moją aktywność w serwisie Clixsense (klikanie przeze mnie reklam, wypełnianie ankiet, robienie tasków). Gwarantuje regularna aktywność.
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale, jeśli nie to proszę mi napisać i postaram się przenieść temat Smile
Pozdrawiam


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - Maro - 12-11-2016 16:00

Polecam zapoznać się z tematem : http://zarabiam.com/Temat-Multiclicker-2-Wielki-poradnik-oferta-generowania-kluczy-139459

Po części dotyczy on clixsene ale nie dokladnie.


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - MrocznyKILL - 17-11-2016 00:13

Polecam zapis w serwisie z mojej sygnatury i wystawienie siebie na aukcji w tymże serwisie. Aukcje typu "zostanę poleconym" cieszą się gigantycznym zainteresowaniem dla przykładu mój zapis do clixsense poszedł za 300.99 zł


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - Pablo1979 - 17-11-2016 08:15

Witam
Mogę ci zaproponować konto premium w Clixsense jeśli rzeczywiście będziesz aktywny co najmniej miesiąc. Smile


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - Lukasz5555 - 17-11-2016 13:49

Napisz na priv to polece ci obecnie najlepsze programy i pomogę


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - PaolloKK - 18-11-2016 00:04

Również mogę się podpiąć pod ten temat. Kiedyś siedziałem w buxach za czasów sharecash(nie wiem czy dalej działa). Troche zarobiłem ale odpadłem. Jak ktoś opisze dokładnie w co teraz warto wejść to zostanę refem bez problemu Wink


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - brak - 04-12-2016 22:09

Witaj, nie wiem czy jeszcze to aktualnie ale jeśli tak to ja również mogę ci zaoferować konto premium po miesiącu aktywności jeżeli deklarujesz że będziesz aktywny i dodatkowo po pierwszym dobiciu do minimum do wypłaty dorzucę 2$ na twoje konto (np.paypal) .
Odezwij się jak będziesz zainteresowany lub zerknij tutaj: Kasa za rejestrację


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - PaolloKK - 12-12-2016 20:58

(04-12-2016 22:09)brak napisał(a):  Witaj, nie wiem czy jeszcze to aktualnie ale jeśli tak to ja również mogę ci zaoferować konto premium po miesiącu aktywności jeżeli deklarujesz że będziesz aktywny i dodatkowo po pierwszym dobiciu do minimum do wypłaty dorzucę 2$ na twoje konto (np.paypal) .
Odezwij się jak będziesz zainteresowany lub zerknij tutaj: Kasa za rejestrację
Już jestem zarejestrowany na clixsense od 20listopada. Na dzień dzisiejszy mam 27$ zarobione więc nie jest źle Wink Ale dzięki za odzew Wink


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - Pablo1979 - 10-01-2017 15:14

Witam
Oficjalnie potwierdzam że użytkownik Kixon1993 jest sumiennym poleconym HuhHuhHuhHuh Także razem wywiązaliśmy się ze swoich obietnic . Zapraszam kolejnych chętnych do współpracy .


RE: Chcę zostać czyimś poleconym - bartekgalinski - 27-01-2017 02:05

również szukam kogoś, kto mi pomoże w buxach, PTC Smile działam w revach aktywnie, ale chciałbym też sprobowac w tej dziedzinie. Smile