Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z Zip code - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z Zip code (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-Zip-code-1404)



[Rozwiązane]Problem z Zip code - Davids69 - 03-02-2010 17:28

Mianowicie jak wpisze kod pocztowy to po dniu znika mi. Edytuje, wszytsko jest doobrze a na nastepy dzien znow go nie ma a pisze napewno dobrze, według poradnikow. (26930 bez -)


RE: Problem z Zip code - Magnus - 03-02-2010 18:11

TO wpisz jeszcze raz wszystko z hasłem .... moze będzie diałac i wyczyść ciasteczka ;] ;]


RE: Problem z Zip code - Davids69 - 04-02-2010 04:49

Zrobiłem tak i nadal ten problem. Zauważyłem że to chyba po wylogowaniu mi znika ten kod pocztowySad Przyślą mi koszulke jak nie bedzie kodu???BlushBlushBlush


RE: Problem z Zip code - Marello - 04-02-2010 07:31

Koszulki bez kodu nie dostaniesz trzeba coś wymyślić hmmm... zainstaluj program CCleaner on usuwa wszystkie pliki przeglądarek które mogą mieć jakiś wpływ na to że nie zapisuje Ci się kod pocztowy Smile Wydaje mi się że można też brać pod uwagę możliwość że to jest zwykły bug :/ Spróbuj CCleanerem i daj znać Smile


RE: Problem z Zip code - Dyzmator - 04-02-2010 08:03

Kurcze tez u siebie to sprawdziłem i też mam taki błąd , codziennie wpisuje kod bez- a na drugi dzien zamiast kodi jest literka"f"


RE: Problem z Zip code - Luinehil - 04-02-2010 16:34

Ja mam to samo! ;/


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z Zip code - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.