Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? (/Temat-Jak-zarobic-przez-internet-bez-wyksztalcenia-140361)

Strony: 1 2


Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - mkrzeemm - 10-11-2016 23:02

Cześć! Idea Chciałbym powiedzieć Ci o stronie, dzięki której możliwe jest zarabianie poprzez odwiedzanie polecanych stron, klikanie w linki, otwieranie e-maili (dobrze jest założyć sobie nowy email żeby nie zaśmiecać swojego), rejestrowanie się na stronach (najlepiej nowym mailem), pisanie recenzji i artykułów, różne płatne zadania, pobieranie plików (tego akurat nie rekomenduję. Ściągnąłem jeden i mi się zawiesił laptop, ale wirusów nie było) oraz poprzez polecanie strony znajomym.

Smile Nie będę owijał w bawełnę, powiem jak jest na prawdę.Smile

Zarobione pieniądze można wypłacić w formie przelewu, za pomocą PayPal lub nawet doładowania telefonu. Minimum wypłaty to 10zł.

Nie byłem nigdy zwolennikiem takich stron, nudziło mnie to, ale dla osób, tak jak ja ostatnio, które sporo czasu spędzają w sieci jest to przyjemne rozwiązanie, ponieważ po 5 minutach od rejestracji zarobiem 42 grosze. Pomyśl ile można w takim wypadku zarobić na godzinę!

Jeśli ktoś posiada komputer albo laptopa, jest to na pewno lepsza forma zarobku niż normalna praca za psie 8zł za godzinę.

Tu masz link do strony (bez opisu linku, żebyś wiedział/a w co klikasz), rejestracja jest darmowa, a zarabiać można zacząć od zaraz. Dlaczego miałbyś nie spróbować?

http://sejfik.com/pages/index.php?refid=mkrzem



RE: Możliwość zarabiania przez internet. - iPlusOfficial - 10-11-2016 23:04

Dziennik czy temat do łapania refów?


RE: Możliwość zarabiania przez internet. - mkrzeemm - 10-11-2016 23:06

(10-11-2016 23:04)iPlusOfficial napisał(a):  Dziennik czy temat do łapania refów?

Nikt nikomu nie każe klikać w ten link, można wejść na stronę samodzielnie. Mówię, że nie owijam w bawełnę.
Pozdro! Heart


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - mikuss - 10-11-2016 23:20

Szpadaj sztad sztym szpamem i udawaniem dziennika a to zwykly temat o polskiej podróbce w której stracisz cały miesiąc dla 20 zł
Tą podróbkę od kilku lat pompuje tutaj Mrocznykill głównie rozmawiając sam ze sobą w tym temacie, jeszcze znajdzie opisy zatrudnionych i opłaconych pojarówców także głupich jelonków tutaj do tej podróbki ciężko ci będzie znaleźć bo wszystkich głupich już mrocznykill wyłapał beka


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - rekki - 10-11-2016 23:50

(10-11-2016 23:02)mkrzeemm napisał(a):  email

po 5 minutach od rejestracji zarobiem 42 grosze. Pomyśl ile można w takim wypadku zarobić na godzinę!


Całe 5zl, jeśli utrzymasz stały rytm pracy, ambitnie Big Grin


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - iPlusOfficial - 10-11-2016 23:52

(10-11-2016 23:02)mkrzeemm napisał(a):  email

po 5 minutach od rejestracji zarobiem 42 grosze. Pomyśl ile można w takim wypadku zarobić na godzinę!


Bo na początku pewnie bonusy albo lepsze ankiety czy coś Big Grin


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - mikuss - 10-11-2016 23:54

(10-11-2016 23:50)rekki napisał(a):  
(10-11-2016 23:02)mkrzeemm napisał(a):  email

po 5 minutach od rejestracji zarobiem 42 grosze. Pomyśl ile można w takim wypadku zarobić na godzinę!


Całe 5zl, jeśli utrzymasz stały rytm pracy, ambitnie Big Grin

Nie zwróciłem na to uwagii bo nawet się nie wczytywałem w ten bełkot ale znalazłem perełkę :
(10-11-2016 23:02)mkrzeemm napisał(a):  Jeśli ktoś posiada komputer albo laptopa, jest to na pewno lepsza forma zarobku niż normalna praca za psie 8zł za godzinę.

beka
8 na godzinę w pracy to psie pieniądze w normalnej pracy, ale 5 zł na godzinę w podróbce to już nie są psie pieniądze beka
Chociaż w podróbce nawet tyle nie zarobi na godz, nawet w miesiąc najniższej krajówki nie dostanie co w normalnej pracy by chociaż miał, ale co ty z byznesmenem dyskutować, po prostu jak widać liczy na bezmyślność będących tutaj ludzi i że każdy się z reflinka zapisze.
Może ktoś się zapisze ale jak zobaczy czas i za ten czas zarobki w podróbce, policzy i pomyśli to szybko oleje.
Podniesie jedynie zakłamane statystyki na razie ponad 40k osób które nie mogą się mylić na temat jakości podróbkibeka A gdyby te zakłamane statystyki zostały uaktualnione i zmienione na aktywne konta bez tych nieaktywnych od 2009 roku i z pozostałych lat to liczba osób które nie mogą się mylić co do podróbki wynosiłaby może z 3-4 k beka


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - iPlusOfficial - 11-11-2016 00:17

Temat już zgłosiłem, nie ma za co Smile


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - Zaperr44 - 11-11-2016 13:18

Cytat:lepsza forma zarobku niż normalna praca za psie 8zł za godzinę.

No tak bo tutaj za godzinę zarobisz 1,50zł zdecydowanie lepsza Jerk


RE: Jak zarobić przez internet bez wykształcenia? - Wojtek574 - 11-11-2016 14:09

No po prostu Janusz biznesu beka