Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Anulacja z SHOPu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Anulacja z SHOPu? (/Temat-Anulacja-z-SHOPu-14035)



Anulacja z SHOPu? - DonHoracy - 24-09-2010 08:16

Dzisiaj dostałem anulację z SHOPu i zastanawia mnie dlaczego? Że co niby bota użyłem do zamówienia? ...

Cytat:We wanted to let you know that the following item from your order has been cancelled.

[..]

Your prize order was canceled because our fraud team found account activity that violates our Terms of Use. Feel free to review those terms here http://www.lockerz.com/terms for further clarification. Our aim is to build an online community based on respect. Cheating is not fair to other members who earn their PTZ legitimately, and is not in line with our goal for a respectful community.

We will be taking away the PTZ associated with this purchase as a penalty. This is a final decision and is non-negotiable. Additionally, any pending PTZ that were earned as a result will be cancelled.

However, we believe in second chances here at Lockerz, so we’d like to offer you one. As long as you keep your account activity clean moving forward, you are welcome to make future purchases.

If you have any questions about your Shop order, please submit your question through our Member Support contact form.

Best,

The Lockerz Crew

Może spotkał się już ktoś z czymś podobnym? Dostałem wczoraj również anulację pp 50$ z poprzedniego, czwartkowego restocku ale wątpię zeby to miało coś do znaczenia.


RE: Anulacja z SHOPu? - MotorniczyTramwaju - 24-09-2010 11:57

Miałem to samo gdy zamówiłem TV za 3PTZ bo był bug. Anulowali, a po spamie maili tylko mnie przeprosili :/


RE: Anulacja z SHOPu? - DonHoracy - 24-09-2010 12:54

No tak tylko że ty kupiłeś to przez buga a ja? Raczej nie bo jeszcze dopłacałem 3$. Nie mam pojęcia dlaczego mi to anulowali a nie próbuję nawet do nich pisać bo i tak nie odpiszą w takiej sprawie.


RE: Anulacja z SHOPu? - Tech - 24-09-2010 18:05

Anulacje z shopu swego czasu były bardzo popularne. Dostaje się je wtedy jeśli zarobiło się nielegalnie PTZ, ma się fake znajomych itp. sprawy. Teraz już twoje konto POWINNO być czyste Smile


RE: Anulacja z SHOPu? - DonHoracy - 24-09-2010 19:52

Tech tylko że ja dostałem anulację z restocku więc już wtedy powinno być czyste a za kilkanaście godzin doszła mi ta anulacja z SHOPu. Teraz na wszelki wypadek nagrody próbuję zamówić taskerem żeby nie było już żadnych wątpliwości. Może też chodzić o tego bota do filmów ale to mało wątpliwe bo on robi wszystko jak człowiek w różnych odstępach czasu. Mam nadzieję Tech, że masz rację bo oczekuję jeszcze na pp 25$ z poniedziałku Wink