Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) (/Temat-Oddam-fanpage-3k-lajkow-za-reputka-140345)



Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - piotrgk4 - 10-11-2016 19:21

Witam Smile
Oddam fanpage
https://www.facebook.com/Cristiano-Ronaldo-758415827558107/
Kto pierwszy ten lepszy.
Zasięgi małe itp lecz ma nawalone lajków itp więc wystarczy nabić nowych ludzi i można na nim zarabiać/rozwijać Smile
(polaków tylko 180 reszta jakieś boty nabijały nie wiem dostałem ten fanpage)
Kto pierwszy ten lepszy.
Proszę by brały ten fanpage osoby którzy rzeczywiście zarobią na nim choć grosze bo nie lubię cebuli...
Liczę na reputka Smile
Kontakt PW

Edit Bazyl był pierwszy który dał reputka ale nie napisałem że kontakt PW. Jeżeli się nie odezwie przez 4h potem ma pierwszeństwo kukiz87 też na 4h. Potem reszta
Edit2 Dobra to ja napiszę do nich Big Grin
Edit 3 od Bazyl "Niee, źle spojrzałem, myślałem, że większość to polacy. Kukiz polajkował to oddaj mu, wydaje mi się, że lepiej go wykorzysta ode mnie Smile
"

Pomimo że 3 osoby dały reputki to fanpage nadal czeka... Proszę napisać na pw zainteresowanego


RE: Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - kukiz87 - 10-11-2016 20:25

Smieszny jestes człowieku, piszesz ze mi go oddasz bo wygrałem i jakieś dziwne pytania zadajesz bezsensowne zupełnie , nabija sobie reputy i nic wiecej !

@[Majka]


RE: Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - piotrgk4 - 10-11-2016 20:46

@[kukiz87] Wypraszam sobie.
Padło pytanie czy będzie Pan umiał z niego skorzystać ponieważ nie chce by jakaś cebula zgarnęła fanpage i nie umiał by z nim nic zrobić...


RE: Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - BtcMaster - 10-11-2016 20:48

(10-11-2016 20:46)piotrgk4 napisał(a):  @[kukiz87] Wypraszam sobie.
Padło pytanie czy będzie Pan umiał z niego skorzystać ponieważ nie chce by jakaś cebula zgarnęła fanpage i nie umiał by z nim nic zrobić...
Jeśli się z panem nie dogadujesz to ja mogę go przygarnąć Tongue


RE: Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - kukiz87 - 10-11-2016 20:51

a następne jakie pytanie było ?

jezeli chcesz go oddać to nie powinno cie interesowac czy bede umiałsobie z nim poradzić czy nie

[Obrazek: 9SkIwc.jpg]

@[Majka]

weźcie to zamknijcie i warna sypnijcie bo gość nabija sobie reputacje a chyba nie ma zamiaru go oddac , niech dopisze ze przed oddaniem robi casting i szereg pytań.

a miało być kto pierwszy


Oddam fanpage 3k lajków za reputka :) - Majka - 10-11-2016 21:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.