Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Netsales.pl - zarabiaj na wysyłaniu ankiet. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Netsales.pl - zarabiaj na wysyłaniu ankiet. (/Temat-Netsales-pl-zarabiaj-na-wysylaniu-ankiet-14032)

Strony: 1 2 3 4


RE: NetSales.pl - Super stawki CPC, CPA, CPL! - lenka00 - 11-02-2013 09:56

zbiera się szybko, na maile też odpowiadają szybko, chyba że pytasz o płatności to mogą nie odpisywać tak szybko


RE: NetSales.pl - Super stawki CPC, CPA, CPL! - Elite - 21-02-2013 11:08

Jakie mają najwyższe stawki za rejestracje do gry przeglądarkowej ? Interesują mnie 2 najwyższe stawki.


RE: NetSales.pl - Super stawki CPC, CPA, CPL! - gringoooo - 21-02-2013 16:58

Nie polecam strata czasu jak dla mnie.


RE: NetSales.pl - Super stawki CPC, CPA, CPL! - sylwu - 21-02-2013 18:31

(21-02-2013 11:08)Elite napisał(a):  Jakie mają najwyższe stawki za rejestracje do gry przeglądarkowej ? Interesują mnie 2 najwyższe stawki.

Z tego co widzę obecnie nie ma żadnego programu gry przeglądarkowej. Ale wcześniej widywałem takie.

(21-02-2013 16:58)gringoooo napisał(a):  Nie polecam strata czasu jak dla mnie.

Ja polecam. Ostatnio dostałem wypłatę za poprzedni rok, bez żadnego problemu. Fakt, nowych może przerażać walidacja, która zabiera średnio 30-40% uzbieranej kwoty; choć czasami mniej. Kontakt ok, da się dogadać, no i dobre programy, których nie znajdziecie w innych afiliacjach.


Nietsales pytanie - milosz998 - 27-11-2013 23:46

Siemka mam kilka pytań odnośnie netsales. Powiedzcie mi czy opłaca się tam zarabiać i czy trzeba mieć stronę internetową by zacząć czy tez można po prostu te programy promować z linku swojego gdzieś po facebookach czy coś? Ktoś może pomożę za reffka?!


RE: Nietsales pytanie - Jaro070 - 28-11-2013 20:52

Do większości programów trzeba posiadać stronę.


RE: Nietsales pytanie - PaulPB - 28-11-2013 22:53

trzeba posiadać stronę www, nie proponuje tej sieci bo nie zaliczają zbyt dobrze programów.