Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebookowy filmik przycisk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebookowy filmik przycisk (/Temat-Facebookowy-filmik-przycisk-140308)



Facebookowy filmik przycisk - piotrgk4 - 09-11-2016 23:19

Witam znalazłem na facebooku coś takiego
{EDIT:23.17} To jest normalny facebookowy filmik czyli ktoś zrobi upload filmiku. Nie jest to link z strony, generowane przez niewiadomo co. To jakby dość specyficzna kanwa ale nie wiadomo jak taki efekt osiągnąć oraz jak używać funkcji które były usunięte
[Obrazek: iqGeP3s.png]

Jako że robię przy filmikach facebookwych chciałbym zapytać kogoś kto się orientuje jak to możliwe że:
1.W trakcie wstrzymania filmiku jest przycisk który był zlikwidowany z 6-12 miesięcy temu (można było wybrać jaki przycisk miał tekst oraz gdzie odsyłał)
2.Że pod spodem jest tekst który powoduje że można odesłać kogoś do innej strony

Kombinowałem z funkcją utwórz kanwę ale chyba takie ułożenie (na 95%) nie jest możliwe...
Więc teraz pytanie.
Jak takie coś osiągnąć
Jak dodać przyciski podczas stopowania filmiku które zostały usunięte
Jak uzyskać efekt tak ja obrazku.
Za pomoc oferuje $$$


RE: Facebookowy filmik przycisk - piotrgk4 - 23-11-2016 14:51

Okej jeszcze raz aktualizuje
[Obrazek: MbvptRs.png]
Kolejny fanpage a takich jest masę... Sposób nadal nieznany.
Tutaj link do fanpagu: https://www.facebook.com/Rich-Lifestyle-1170401546349032/
Poczytałem trochę bardziej odnośnie tego co się stało z przyciskami Call to action i okazało się że zostały zlikwidowane i jak dobrze rozumiem to możesz teraz kupić sobie w reklamie taki przycisk.
Ale to nadal nie tłumaczy sposobu w jaki sposób ukazuje się taki efekt. Jeżeli ktokolwiek ogarnie o co w tym chodzi oraz jak takie coś uzyskać to będę wdzięczny ($$$).