Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczki Extraportfel / Lendon w TMefekt [Opinie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Pożyczki Extraportfel / Lendon w TMefekt [Opinie] (/Temat-Pozyczki-Extraportfel-Lendon-w-TMefekt-Opinie-140292)



Pożyczki Extraportfel / Lendon w TMefekt [Opinie] - Slywiah - 09-11-2016 15:58

Tym razem chciałam zasięgnąć waszej opinii o innej kampanii firm pożyczkowych.

@knurr wiem, że ostatnio przestrzegałeś mnie, że w TMefekt się popsuło, ale skusiłam się na spróbowanie, bo najwyższe stawki dla kampanii Extraportfel i Lendon znalazłam właśnie w tym programie, a różnica w stosunku do innych systemów była spora. Czy korzystałeś może z jednej albo drugiej? Czy twoja opinia, którą mi ostatnio napisałeś ogólnie dotyczyła cięcia wniosków we wszystkich kampaniach, czy tylko w przypadku niektórych to zauważyłeś?

Druga sprawa w zasadzie to Extraportfel i Lendon to jest jedna firma, a że ze względów moralnych zalecam ludziom tylko korzystanie z tych darmowych, bo wiadomo jakie są drogie poza promocją, no i też nie można skorzystać pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel i Lendon, można tylko z jednej albo z drugiej. To postanowiłam to połączyć.

Reflinki zamieściłam w sumie w 3 artykułach:

1. Pierwszy to moja recenzja i opinia o Lendon i Extraportfel: antyhaczyk.blogspot.com...extraportfel-opinie-lendon.html
zawiera link i do Extraportfel i do Lendon. Poinformowałam, że to ta sama firma, ale platforma Lendon jest wygodniejsza (tak na zachętę, bo Lendon ma krótszy czas spłaty niż Extraportfel, ale stawkę ma wyższą). Więc zamysł był taki, że jak komuś nie zależy na czasie to może wybierze Lendon.

2. Drugi tylko z opinią o Lendon antyhaczyk.blogspot.com...lendon-pl-opinie-o-pozyczce.html

3. Trzeci też zrobiłam Lendon i Extraportfel razem antyranking.blogspot.com.../extraportfel-lendon-opinie-pozyczki.html

To taki ranking, który dopiero zaczynam budować i na razie nie ma ruchu za bardzo.
Nie wiem czy dobrze się tak rozbijać, czy lepiej skupić w okół jednego artykułu o Extraprotfel i osobnego artykuły o Lendon i w każdym po jednym lub dwa reflinki, ale tylko z kampanią do opisywanej pożyczki.

Nie jestem pewna ale mam takie wrażenie, że jak ludzie już czytają o danym produkcie to chętniej z niego skorzystają niż z zaproponowanego alternatywnego o podobnych warunkach?

Jakie są wasze doświadczenia?


RE: Pożyczki Extraportfel / Lendon w TMefekt [Opinie] - Sweetek - 11-11-2016 10:54

Chyba im więcej treści tym lepiej. Przy czym wyszukiwarka Ci nie pokaże raczej 2 podobnych stron w wynikach. Czasem pokazuje 2 strony z jednego serwisu, ale rzadko.


RE: Pożyczki Extraportfel / Lendon w TMefekt [Opinie] - Slywiah - 18-11-2016 10:53

(11-11-2016 10:54)Sweetek napisał(a):  wyszukiwarka Ci nie pokaże raczej 2 podobnych stron w wynikach. Czasem pokazuje 2 strony z jednego serwisu, ale rzadko.

Ale to są całkiem inne teksty, może tylko trochę podobne, ale niewiele, więc liczę, że pokaże.