Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cały ten CUKIER - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Cały ten CUKIER (/Temat-Caly-ten-CUKIER-140270)

Strony: 1 2 3


RE: Cały ten CUKIER - Makabrycy - 09-11-2016 19:05

nie rozumiem dlaczego u ciebie tyle żółci i negatywnej energii Smile samo nastawienie daje pewne efekty nie wierzysz i nie chcesz żeby ci się udało to się na pewno nie uda ... odpuść sobie obrażanie nas od ciemnoty i guseł bo ludzie zazwyczaj jak się kończy nadzieja w medycynie akademickiej wtedy zwracają swoja uwagę w stronę tzw guseł i następuje wyleczenie ... Smile ale często i gęsto już jest za późno co najwyraźniej miało miejsce u twojej cioci która chciała wszystko i naraz stosować na sobie ...
każdy kij ma 2 końce oczywiście ze medycyny akademickiej nie wolno ignorować, ale jeśli można sobie pomoc małymi kroczkami to dlaczego tego nie uczynić ? nie zawsze pomaga odstawieni jednego czynnika czasami trzeba odstawić 2 - 3 i więcej czynników, trzeba zrobić badania a w miejsce odstawionych czynników trzeba dodać coś innego Smile organizm człowiek to bardzo skomplikowany mechanizm i czasami jeden popsuty trybik skutkuje awaria kilku systemów Smile ale podejrzewam ze To wiesz. problemem medycyny akademickiej jest fakt ze próbuje naprawiać właśnie te pojedyncze trybiki nie patrząc na całość czyli likwiduje objawy nie przyczyny ... a często i gęsto objawy występują zupełnie gdzie indziej niż przyczyna problemu Smile pozdrawiam Smile


RE: Cały ten CUKIER - mikuss - 09-11-2016 20:02

(09-11-2016 19:05)Makabrycy napisał(a):  nie rozumiem dlaczego u ciebie tyle żółci i negatywnej energii Smile samo nastawienie daje pewne efekty nie wierzysz i nie chcesz żeby ci się udało to się na pewno nie uda

Typowe teksty rasowego naganiacza do cudownych ziółek, guseł i innej szmiry - wyszło z kim mamy do czynienia Smile

Po prostu znałem i znam za dużo osób co poszło do piachu dzięki tym gusłom a wracamy do czasów średniowiecza, że głupota i ciemnota to codzienność wśród ludzi więc wszelki kit się prosto cudownych rzeczy wciska jak:
Cudowne pasty co zęby same po nich odrastają
cudowne makarony
leki na malarię które nikomu nie pomagają bo koncerny nie wpuszczają ich na rynek
i tak dalej i tak dalej a jest ciemnota która łyka to jak kit i robią na debilach ludzie ogromy byznes bo tym bardziej jest popyt przez problemy z dostępem do lekarzy i leczeniem konwencjonalnym.
Podsumowując to Szkoda mi czasu na dyskusje z taką zgrają bo udawanie wiary w gysła by byznes szedł jest doskonale wyuczony .


RE: Cały ten CUKIER - Makabrycy - 15-11-2016 16:08

czy ja ci cokolwiek proponowałem żebyś kupił ? chłopie ogarnij się i przejrzyj na oczy. pozdrawiam i zdrowotności życzę Smile