Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Białas vs. subskrypcje SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Białas vs. subskrypcje SMS (/Temat-Bialas-vs-subskrypcje-SMS-140263)

Strony: 1 2


Białas vs. subskrypcje SMS - Białas - 08-11-2016 17:04

Witam w dzienniku "Białas vs suby"


Trochę o mnie: 17 lat, "zarabiam", jeśli można to pasmo porażek tak nazwać w internecie od jakichś hmm... paru lat, ale to same drobniaki, nic szczególnego. Ostatnio to dla mnie codzienność.
Zarabiał będę w serwisie firesub, ciągle się uczę oraz szukam nowych metod zarobku.
Nisz mam 3: Dwie istne perełki oraz jedna oklepana, na której skupiał się będę najmniej, czasem coś skrobnę, ale tylko w wolnym czasie.
Kilka moich ostatnich dni w firesub:

6 listopada 2016

[Obrazek: 6_listopad.png]

7 listopada 2016

[Obrazek: 7_listopad.png]

Wczoraj, a w zasadzie to już dzisiaj bo dokładnie o godzinie 00:02 wpadły 3 leady, bez żadnego wyświetlenia, to zwykłe opóźnienia, dlatego licze je do wczorajszej dniówki.

[Obrazek: 7_lisss.jpg]

Listopad ogólnie wygląda tak



[Obrazek: listopad.png]

Więc jest całkiem nieźle. Dziennik będzie aktualizowany co weekend. Plan na dzisiaj jest taki:
[size=x-large]Powiększenie zaplecza pod dwie główne nisze
2) Opłata za bota na ten miesiąc
3) Rozplanowanie Landing Page'y
4) Poprawka grafiki oraz tekstów celem zwiększenia konwersji.



Jaki stawiam sobie cele?
Po zrobieniu prawka chciałbym kupić sobie samochód, ale najpierw skupię się na ustabilizowaniu dniówek na poziomie [b]minimum 50PLN


Więc zapraszam Wszystkich do lektury!
Pozdro, Białas


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - mateusz2045 - 08-11-2016 17:06

Ooooooooo będzie ciekawie, mentorujesz?? XDDDDDDD


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Białas - 11-11-2016 00:36

Landing Page zrobione, teksty poprawione, grafika zrobiona, zaplecze powięszkone. Dzisiaj rano startujemy i zobaczymy ile wpadnie Big Grin


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Postro - 11-11-2016 14:28

czekam na efekty Big Grin


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Białas - 13-11-2016 14:46

Update 2016-11-13

Przez kilka ostatnich dni miałem na głowie dużo spraw prywatnych, jednak coś tam skubnąłem. Wczoraj dniówka 91PLN, ciągle powiększam zaplecze. Okazało się, że niestety jedna moja nisza jest niezgodna z regulaminem i może być nieprzyjemnie, jeśli zacznę promować, dlatego myślę co w niej zmienić, by wszystko było okej. Dodatkowo szukam cały czas kolejnych dochodowych nisz.
Dzień dzisiejszy dla mnie dopiero się zaczął, więc jeśli coś wpadnie dzisiaj, to poinformuję o tym wieczorem. Na chwilę obecną wygląda to tak:

[Obrazek: do_dziennika.png]

A od ostatniego postu



[Obrazek: asdasdd.png]

Więc tymczasem uciekam pracować dalej Big Grin


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Białas - 14-11-2016 21:22

Więc od dwóch dni nic nie promuję, wpada wszystko pasywnie. Dzisiaj przepiąłem 1 LP na nowy system ofert, który wszyscy polecają, mam nadzieję, że niebawem i ja będę mógł go polecić Big Grin
Dodatkowo szukam nowej niszy, która będzie spokojnie sypać powyżej 100/150 dziennie, bo tego tylko mi do szczęścia brakuje Big Grin Szukam również bota/działającego skryptu, który rozsyła PW do wszystkich dostępnych znajomych na fejsie, jeśli ktoś ma- byłbym bardzo wdzięczny i nagrodzę na bank jakimś repucikiem Lol

Zamiast promować powiększam swoje zaplecze, szukam tak jak wyżej pisałem nowej niszy oraz mam ambitny plan na Weekend- przemeblować pokój, zmiany są potrzebne Jerk2

Tymczasem statystyki z wczoraj i dzisiaj mają się tak:

[Obrazek: 111.png]

Ktoś to w ogóle czyta? SadSadSad


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Miedziany - 14-11-2016 21:28

Czyta czyta ;d Powodzenia ;p


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Kiljan - 14-11-2016 21:29

Oby progres był jak najszybszy! Smile
W razie jakichś pytań pamiętaj, zawsze jesteśmy do dyspozycji i chętnie udzielimy rad! Smile


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - Białas - 15-11-2016 16:30

[Obrazek: image.png]


Kocham nowy system ofert <3 jedno wejście, 3 leady Big Grin


RE: Białas vs. subskrypcje SMS - MartinS - 15-11-2016 16:32

Ha, mówiłem, że dobre ustawienie kolejności usług dużo daje Smile Oby jak najwięcej takich!