Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego (/Temat-Szukam-wspolnika-w-branzy-nowego-portalu-internetowego-140243)



Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - Pavvel - 07-11-2016 23:44

Siema. Wpadłem ostatnio na pomysł, dość innowacyjnego pomysłu w świecie nowego portalu internetowego dla ludzi. Jednak sam nie jestem w stanie tego wykonać. Szukam impulsu, kogoś kto zna się na tym i chętnie podejmie współprace na zasadach 50/50. Jestem otwarty na propozycje, ale daleki od oznajmiania na lewo i prawo moich pomysłów. Nie uważam tego za pomysł idealny, jednak chciałbym uniknąć straty pomysłu. Chętnych zapraszam na PW. Kilka słów o sobie, mile widziany kontakt. Rewelacja ludzie z wojewodztwa pomorskiego.

Przepraszam, ale napiszę dość dosadnie. Nie interesują mnie młodzi ludzie, co nie mają pojecia o niczym i jednocześnie grosza w kieszeni. Sorry, biznes is biznes.


RE: Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - staleczka134 - 08-11-2016 11:38

A moze o nie wiedze chodzi tylko o grosz.


RE: Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - Pavvel - 08-11-2016 13:45

Nie oczekuję milionerów. Może napisałem to dość dosadnie. Sam nie leżę na pieniądzach, ale przy dobrym planie działania, chęci i pomyśle, mógłbym wyłożyć trochę pieniędzy.. dla programisty, grafików, to wszystko kosztuje Smile


RE: Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - kastaniety - 09-11-2016 17:33

Jeżeli poszukujesz
http://zarabiam.com/Temat-Oferuje-Administracja-serwerami-LINUX-gry-poczta-www-vps-dedyk-140297


RE: Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - szymon1051 - 10-11-2016 13:19

Jak to biznes to może spółka komandytowa czyli jedna osoba ma pomysł i ponosi całą odpowiedzialność a inna lub kilka osób wkłada kasę i ewentualnie potem wyciąga Smile.


Szukam wspólnika w branży nowego portalu internetowego - Hybrid1990 - 10-10-2021 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.