Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. (/Temat-Graj-w-gre-i-zarabiaj-72-000satoshi-dziennie-140240)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - xdax1 - 11-12-2016 10:45

(09-12-2016 17:16)H_Brunner napisał(a):  Po pierwsze: jakie macie budynki? Część budynków wypłaca dopiero na koniec ich okresu, część w 2 a część w 3 ratach. Tylko NIELICZNE naliczają urobek co sekundę w głównym BALANCE! Natomiast w opisie budynku (małe okienko, które pojawia się po kliknięciu na danej konstrukcji) licznik tyka ZAWSZE! BEZ WZGLĘDU na rodzaj budynku. Czytajcie więc, na czym polega zysk z danego budynku ZANIM go wybudujecie.

Po drugie: licznik BALANCE zlicza TYLKO z budynków na mapie, którą macie w danej chwili otwartą! Czyli: jeśli budynki macie na mapie #1 a oglądacie sobie premiową mapę #3 to Wasz BALANCE ani drgnie. To błąd twórcy stronki. Na szczęście nie ma to żadnego znaczenia. To licznik kliencki. Działa na Waszym kompie. Relog i refresh synchronizują go z licznikiem na serwerze a ten się nie myli. Sprawdzałem na okresach 15min. do 4h. Z palcem na F5, kalkulatorem i stoperem. Zgadza się z dokładnością do 15 satoshi (przy urobku liczonym w milionach).

System to oczywiście ponzi. Wspomagany nieco reklamami. Jak w końcu walnie, bez ostrzeżenia zniknie to przyjdzie czas liczyć zyski i straty. Ale póki co liczy uczciwie.

Jednak to nie działa, budynek miał mi naliczyć 0.01BTC po wygaśnięciu i nic. Po prostu zniknął. Pisałem do supportu jak był niby online i żadnej reakcji.
To jest już scam.


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - DGHubert - 13-12-2016 16:00

Płaci? Czy już nie?


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - BtcMaster - 13-12-2016 16:04

Juz nie płaci :/


RE: Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - H_Brunner - 27-12-2016 16:31

Wczoraj zalogowałem się na stronkę. Oczywiście wszystkie budynki mi zeżarło już dawno. Balance - kilkanaście milionów. Wpisałem z nostalgią wypłatę. Oczywiście: "amount is higher than..." Odświeżyłem. Miliony znikły, ale zostało 472k. Wpisałem 470k w withdraw. I wiecie co: DOSZŁO!

Spróbujcie: może i Wam uda się coś wyciągnąć na otarcie łez.


Graj w grę i zarabiaj 72,000satoshi dziennie. - Hybrid1990 - 10-12-2018 17:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.