Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
gra na lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: gra na lockerz (/Temat-gra-na-lockerz-1402)

Strony: 1 2


gra na lockerz - krystian__ - 03-02-2010 15:11

witam..jestem nowy na forum,nowy na lockerz jeszcze nie bardzo sie obsługuje,ale powoli...mam pytanie dotyczące grania w gre zaraz po rejestracji, otóż ja nie miałem możliwośc zagrania w tą grę..dlaczego? czy bede mial jeszcze możliwość zzagrania? bo wiem ze to jednorazowa gra jest....


RE: gra na lockerz - Leopard - 03-02-2010 15:14

Były już tematy o tym...Gra po update została usunięta. Trudno poszukać Smile?


RE: gra na lockerz - mikobro - 03-02-2010 15:39

Gra po ostatniej aktualizacji zostala usunieta Smile
Ale nie martw sie... juz nie dlugo bedzie duzo sposobow zarabiania PTZ wiec nadrobisz to Big Grin


RE: gra na lockerz - krystian__ - 03-02-2010 18:40

aha dzięki...no szkoda...a mam pytanie co do pytań dnia...czy pkt dostane tylko za pytanie z danego dnia w jakim odpowiadam...czy moze jak odpowiem dajmy na to ze stycznia to jest szansa ze pklt pozyskam? i jeszcze co do pytan to czy trzeba odpowiadac zgodnie z pytaniem? bo slyszalem glosy że można wpisać byle co i sa pkt...w sensie jak na każde pytanie odpowiem "yes" to dostane pkt?


RE: gra na lockerz - Alcor - 03-02-2010 18:46

Obojętnie co wpiszesz dostaniesz i tak punkty, a ptz zalicza tylko za odpowiedź na dailes z danego dnia, niestety ale za stare pytania nie dostajemy punkcików.


RE: gra na lockerz - stoleckk - 03-02-2010 18:47

PTZ dostaje sie tylko za odpowiedz na pytanie z dnia w ktorym odpowiadasz. A co do pisania byle czego w odpowiedzi to dostaniesz PTZ ale nie wiem czy moga byc z tego jakies konsekwencje.


RE: gra na lockerz - krystian__ - 03-02-2010 18:54

aha...dzięki za rozjaśnienia...rozumiecie ---> początkujący Smile a restocki [czy jak to sie tam pisze] są raz w miesiącu czy jak? i czy jest gdzieś możliwość zobaczenia listy nagród oferowanych z podaną liczbą pkt jaką trzeba "zapłacić" za nie?


RE: gra na lockerz - Alcor - 03-02-2010 18:57

Teraz w zasadzie będzie ostatni restock, tutaj masz nagrody z ostatniego uzupełnienia - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1393

@down: noo xD


RE: gra na lockerz - stoleckk - 03-02-2010 18:59

Nikt nie wie kiedy bedzie restock. Poszukaj na forum bo sa juz tematy na, ktorych sa odpowiedzi na Twoje pytania.
Alcor zawsze muszisz minute wczesniej ode mnie napisac? TongueP


RE: gra na lockerz - krystian__ - 03-02-2010 19:12

a jak uzbieram pkt na coś tam..i bede chciał zamówić to sa mi potrzebne jakieś pay pale itp?