Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji (/Temat-Odsprzedam-Konto-MXRevShare-na-50-dniu-reinwestycji-140184)



[Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Nikola Tesla - 06-11-2016 13:13

1.Nazwa przedmiotu : konto MXRevShare
2.Opis przedmiotu : w konto zainwestowałem 100zł. Co zyskujesz kupując? Jesteś do przodu o prawie 2 miesiące (50dni) codziennego klikania i reinwestycji. Myślę, że warto. Jeśli chcesz, to możemy transakcję załatwić poprzez Allegro. Dlaczego sprzedaję? Od jakiegoś czasu nie klikam w reklamy bo zwyczajnie nie chce mi się tym zaśmiecać sobie głowy, a posiadam inne źródła dochodów i najzwyczajniej w świecie chcę pozbyć się konta i zamknąć ten temat.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW, możliwa także rozmowa przez telefon
5.Cena : 80zł (było 100)
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, konto bankowe


RE: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - nunek07 - 08-11-2016 10:23

Hej,

jakbyś nie znalazł klienta a koniecznie chciał sprzedać, to mogę zaproponować Ci kwotę w wysokości połowy Twojej inwestycji. Jak coś, to pisz na PW.


RE: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Nikola Tesla - 08-11-2016 14:04

(08-11-2016 10:23)nunek07 napisał(a):  Hej,

jakbyś nie znalazł klienta a koniecznie chciał sprzedać, to mogę zaproponować Ci kwotę w wysokości połowy Twojej inwestycji. Jak coś, to pisz na PW.
Gdyby nie 50 dni klikania i ciaglej reinwestycji to moze i bym to przemyslał, a tak to nie ma opcji. Pieniadze sa dzieki temu w jakims stopniu pomnozone. Do tego przypomnialo mi się ze klikalem czasem dodatkowo w reklamy, dzieki czemu zarobilem na dodatkowa paczkę za 5$ wiec konto ma jeszcze wieksza wartosc niz pisalem. Zapraszam do zainteresowania się moją ofertą, uwazam ze wartoo. Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
większość tego forum nic nie zarabia więc dziwi mnie takie małe zainteresowanie.
Cena spada do 80zł.


RE: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - mikuss - 14-11-2016 13:05

(14-11-2016 12:56)Nikola Tesla napisał(a):  większość tego forum nic nie zarabia więc dziwi mnie takie małe zainteresowanie.
Cena spada do 80zł.
@[Majka] Nieregulaminowe podbicie

@ tesla
Zanim zaczniesz komentować kto ile z forum zarabia to się zajmij przestudiowaniem regulaminu co ile dni możesz podbijać temat.
A może brak kontaktu z rzeczywistością to skutki braku wypasania się na zielonej trawce i wegetacja przez zimę do wiosny tak źle na Cb wpływa beka bo sianko to nie to samo co świeże ziółka z dodatkami metali ciężkich i innych korzystnych dla Twego zdrowia pierwiastków z tablicy mendelejewa Tongue


RE: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Nikola Tesla - 14-11-2016 13:23

(14-11-2016 13:05)mikuss napisał(a):  
(14-11-2016 12:56)Nikola Tesla napisał(a):  większość tego forum nic nie zarabia więc dziwi mnie takie małe zainteresowanie.
Cena spada do 80zł.
@[Majka] Nieregulaminowe podbicie

@ tesla
Zanim zaczniesz komentować kto ile z forum zarabia to się zajmij przestudiowaniem regulaminu co ile dni możesz podbijać temat.
A może brak kontaktu z rzeczywistością to skutki braku wypasania się na zielonej trawce i wegetacja przez zimę do wiosny tak źle na Cb wpływa beka bo sianko to nie to samo co świeże ziółka z dodatkami metali ciężkich i innych korzystnych dla Twego zdrowia pierwiastków z tablicy mendelejewa
Dzieki za zwrocenie uwagi! A co do dalszej czesci Twojego komentarza, to jak masz jakieś kompleksy to idź je leczyć gdzie indziej. I w ogóle wariacie, skąd pomysl, ze chce znać Twoje zdanie? Haha. Tylko prosze nie odpisuj bo to pytanie retoryczne kolego. Smile

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


RE: [Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Nikola Tesla - 17-11-2016 22:59

Nieaktualne. Skoro nikt nie jest chętny to powracam do tego "biznesu".

Proszę o zamknięcie tematu.


[Odsprzedam] Konto MXRevShare na 50 dniu reinwestycji - Coristo - 11-12-2016 03:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.