Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense nie zatwierdza reklam na www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adsense nie zatwierdza reklam na www (/Temat-Adsense-nie-zatwierdza-reklam-na-www-140143)



Adsense nie zatwierdza reklam na www - SurpriseYT - 05-11-2016 02:09

Witam!
Tak jak w temacie mam problem. 4 razy już zgłaszałem stronę do Adsense i cały czas ma złe treści dla wydawców.. gorsze strony robiłem i przechodziły reklamy, a kiedy zrobiłem coś na serio to mam problem...

Szukam kogoś kto się zna i w tym siedzi. Poproszę jakąś dobrą duszyczkę o pomoc na priv. Oczywiście nie chcę być pijawką za free, więc piszcie też czego ode mnie oczekujecieSmile

Pozdrawiam!


RE: Adsense nie zatwierdza reklam na www - PanCaro - 08-11-2016 19:24

Podaj na pw link Twojej WWW (odpłatnie) albo tu.


RE: Adsense nie zatwierdza reklam na www - SurpriseYT - 08-11-2016 21:37

Poszło PW


RE: Adsense nie zatwierdza reklam na www - fusek - 08-11-2016 21:53

Mam lodobny problem.daj prosze znacczy sie udalo go rozwiazac.


RE: Adsense nie zatwierdza reklam na www - radzio0001 - 09-11-2016 21:01

Cześć, mam sprawę kojarzysz może jak dodaje nową stronę do adsene to muszę u nich ją tam zeryfikować (oni muszą zaakceptować) mam konto na adsense albo rejestrowałem na inna domene a teraz chcę dodać jeszcze jedno niby dodało ale zarobki po 1zł przy dużym ruchu....

Jeśli przekieruje ruch na stronę kolegi to zarobki około 90zł dziennie ...... dodam jeszcze,że jest to wina skryptu bo jest taki sam oraz układ reklam.

Domene wczoraj wykupiłem i podpiąłem pod adsense oraz skrypt pod domene uważacie, że to wymaga czasu ?


Adsense nie zatwierdza reklam na www - Hybrid1990 - 23-06-2018 17:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.