Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niby praca bez wkładu własnego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Niby praca bez wkładu własnego (/Temat-Niby-praca-bez-wkladu-wlasnego-140126)



Niby praca bez wkładu własnego - Pakula - 04-11-2016 17:48

Kogo denerwują takiego typu oferty? Bo mnie strasznie.
Nie wiem po co ktoś pisze, że poszukuje osób odpowiedzialnych, chętnych do zdobywania nowych umiejętności, konsekwentnych i zaangażowanych skoro już na początku jest to ściema.

Pozwoliłem sobie na napisanie do tego kolesia i już na początku odpisał, że trzeba wpłacić kilkaset zł chyba 500 zł o ile się nie myle.
A jasno i wyraźnie jest napisane, że dowiesz się jak zarabiać i to bez wkładu własnego.

Normalnie za jaja bym takiego cwaniaczka powiesił i to za balkon.
Oczywiście wiedziałem, że to chodzi o dochód pasywny Rolleyes


[Obrazek: d4325862986c6928med.png]


RE: Niby praca bez wkładu własnego - selfie - 04-11-2016 18:11

Mnie nie denerwują, bo życie jest za krótkie na irytowanie się takimi rzeczami.


RE: Niby praca bez wkładu własnego - rachman - 04-11-2016 18:11

To zgłoś do admina serwisu niech banują, co się szczypiesz?


RE: Niby praca bez wkładu własnego - Krakersik - 04-11-2016 18:19

Norma przy szukaniu pracy, albo łapiesz "pracę" po znajomości albo babrasz się w śmieciowych ogłoszeniach na olx'ach itp (w 50% to śmieci typu ref, słuchawka itd.) a potem tyrasz za grosze ...


RE: Niby praca bez wkładu własnego - Pakula - 04-11-2016 20:04

(04-11-2016 18:19)Krakersik napisał(a):  Norma przy szukaniu pracy, albo łapiesz "pracę" po znajomości albo babrasz się w śmieciowych ogłoszeniach na olx'ach itp (w 50% to śmieci typu ref, słuchawka itd.) a potem tyrasz za grosze ...


Twoim zdaniem, żeby znaleźć pracę trzeba mieć znajomości do tego uważasz, że tego typu serwisy są śmieciówkami ? Jerk2
Nie po to są takie serwisy, by nie znaleźć tam pracy takiej w czym jest się dobrym.
Osobiście właśnie na OLX znalazłem kilka firm w których pracowałem przez ładnych kilka lat bez wychodzenia z chałupy i jakoś znajomości mi do niczego nie były potrzebne.


RE: Niby praca bez wkładu własnego - Krakersik - 04-11-2016 20:18

Wyraźnie napisałem że POŁOWA ofert w takich miejscach to śmieciówki. Praca w ochronie np. świątek piątek i niedziele za 1300zł, zero wolnego weekendu, odejmij sobie dojazdy to zostaje tylko zdychać.
Wiem bo sam tak pracowałem swego czasu.
Nikt nie mówi że nie da się, ale napewno jest ciężko. Lepsza już infopraca.


RE: Niby praca bez wkładu własnego - selfie - 04-11-2016 21:21

(04-11-2016 20:18)Krakersik napisał(a):  Wyraźnie napisałem że POŁOWA ofert w takich miejscach to śmieciówki. Praca w ochronie np. świątek piątek i niedziele za 1300zł, zero wolnego weekendu, odejmij sobie dojazdy to zostaje tylko zdychać.
Wiem bo sam tak pracowałem swego czasu.
Nikt nie mówi że nie da się, ale napewno jest ciężko. Lepsza już infopraca.

Zależy jakie miasto. We Wrocławiu bez problemu znajdziesz gówno prace za te 8-10 zł. W większości minimum to 10 netto- chociażby w call center i nie tylko sprzedażowym, ale także BOK. Już nie mówię o kelnerstwie, barmaństwie, obsłudze wózka widłowego itp.