Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile płaci youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ile płaci youtube? (/Temat-Ile-placi-youtube-140124)

Strony: 1 2


Ile płaci youtube? - Pakula - 04-11-2016 16:36

Wie ktoś z Was ile płaci youtube za łapki w górę, a ile traci się za łapki w dół oraz ile płaci za wyświetlenie filmu?
Słyszałem, że właściciel facebooka chciał wykupić youtube ale coś tam nie poszło i za udostępnienie filmiku z youtube na facebooku też coś tam płaci youtube tylko nie wiem ile w tym prawdy Tongue

Czy mógłby ktoś z was podać aktualne stawki?


RE: Ile płaci youtube? - WujRock - 04-11-2016 16:38

Youtube nie płaci za żadne łapki (kurde, pomyśl logicznie - skąd niby mieliby profit za lajki? facepalm)
Płaci za wyświetlenia reklam (stawki są przeróżne zależne od wielu czynników)


RE: Ile płaci youtube? - twardy - 04-11-2016 16:41

Kasa jest za reklamy, w zaleznosci od tego co nagrywasz. Stawka moze byc mniejsza przy prankach a wyzsza przy kanalach specjalistycznych. Juz nie mowiac o tym skad Twoj film jest ogladany. Z USA, UK czy kanady stawki beda wyzsze niz w takim kraju trzeciego swiata jak Polska.


RE: Ile płaci youtube? - Pakula - 04-11-2016 17:20

(04-11-2016 16:38)WujRock napisał(a):  Youtube nie płaci za żadne łapki (kurde, pomyśl logicznie - skąd niby mieliby profit za lajki? facepalm)
Płaci za wyświetlenia reklam (stawki są przeróżne zależne od wielu czynników)

Myśle logicznie czyli co ten koleś kłamie na tym filmiku? Za lajki nie dostaje się kasy?

https://www.youtube.com/watch?v=pWW3WEwE17c


Wiem, że stawki są różne tylko chciałem się dokładnie dowiedzieć za co i ile.


RE: Ile płaci youtube? - twardy - 04-11-2016 17:50

Przeciez ten film to sciema. LolLolLol


RE: Ile płaci youtube? - Pakula - 04-11-2016 17:53

Idea


RE: Ile płaci youtube? - DGHubert - 04-11-2016 18:00

hahaha facepalm jak ludzie wierzą we wszystko

[Obrazek: screenshot_38.png]


RE: Ile płaci youtube? - SurpriseYT - 04-11-2016 19:52

Tez sie nabralemWink pytalem oto juz na forum i mi wytlumaczonoSmile 5 lat na yt i myslalem wtedy ze czegos nie wiemWink


RE: Ile płaci youtube? - Pakula - 04-11-2016 20:06

Gdybym wam napisał że to żart to już byście wiedzieli Tongue


RE: Ile płaci youtube? - Pawlak093 - 06-11-2016 13:28

@[Pakula]