Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MicroMining - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: MicroMining (/Temat-MicroMining-140096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


MicroMining - lanpan - 03-11-2016 22:00

Nowa stronkaz miningiem, jednak troche inna niż wszystkie inne.
Tutaj nie potrzeba inwestycji aby kopać!

Instalujemy mały programik, którego działania w tle w ogóle nie odczuwamy,a on sobie spokojnie kopie i daje nam profity.

Przy rejestracji podajemy tylko adres portfela, później to samo robimy logując się do programu, który ściągamy z ich strony.

Czekamy chwilę aż program obliczy dzienne zarobki i zaczynamy zarabiać. Satoshi co jakiś czas przchodzą z Unconfirmed Balance do głównego balance.

Poniżej jak wybląda rejestracja i używanie programu:



Podajemy adres żeby się zarejestrować/zalogować
[Obrazek: e324d8r2dvd5_t.jpg]

ściągamy odpowiedną dla naszego systemu wersje programu
[Obrazek: jv9gsym533nl_t.jpg]

Instalujemy program MicroMining
[Obrazek: 0imgdde9of7y_t.jpg]

Podajemy swój adres BTC aby zalogować się do aplikacji Micro Mining i zacząć zarabiać
[Obrazek: 2dic37typ80w_t.jpg]


A tutaj moje dzisiejsze zarobki po krótkiej chwili:

[Obrazek: qgiren38dy3m_t.jpg]

Wypłata od 10,000 codziennie. Jednak pierwsza wypłata od 30,000 (20, 000 dostajemy za darmo po rejestracji)


REF LINK

CZYSTY LINK

Z góry dzięki za rejestrację z refa Smile


RE: MicroMining - mikuss - 03-11-2016 22:17

Można dokonać wpłaty ?
Jaki przelicznik na ile mocy ?
Jakie minimum inwestycji ?


Jakieś dowody wypłat ?
Można "zarabiać" bez pobierania programu ?


RE: MicroMining - lanpan - 03-11-2016 22:29

Wyplaty automatyczne
przelicznik musisz sprawdzic sam, bo nie wiem jakiego masz kompa ;d
Czytaj temat


Dowód dopiero jutro jak osiagne 30,000 sat
nie


RE: MicroMining - mikuss - 03-11-2016 23:19

(03-11-2016 22:00)lanpan napisał(a):  Instalujemy mały programik, którego działania w tle w ogóle nie odczuwamy,a on sobie spokojnie kopie i daje nam profity.

Tak widzę ten wpis z 1 postu ale mnie nie interesuje opcja programu i instalowania go na pececie.
Interesuje mnie wpłata (jakie jej minimum) i zarabianie bez instalowania programu - a na te pytania nie odpowiedziałeś ani w swojej ironicznej odpowiedzi, jak również nie ma nic na ten temat w 1 poście do którego odsyłasz.
Gdyby były w 1 poście informacje na interesujące mnie kwestie to bym nie pytał


RE: MicroMining - GPlayer - 03-11-2016 23:29

(03-11-2016 23:19)mikuss napisał(a):  
(03-11-2016 22:00)lanpan napisał(a):  Instalujemy mały programik, którego działania w tle w ogóle nie odczuwamy,a on sobie spokojnie kopie i daje nam profity.

Tak widzę ten wpis z 1 postu ale mnie nie interesuje opcja programu i instalowania go na pececie.
Interesuje mnie wpłata (jakie jej minimum) i zarabianie bez instalowania programu - a na te pytania nie odpowiedziałeś ani w swojej ironicznej odpowiedzi, jak również nie ma nic na ten temat w 1 poście do którego odsyłasz.
Gdyby były w 1 poście informacje na interesujące mnie kwestie to bym nie pytał

Tutaj odpalasz program, nie ma inwestowania, a zarabianie bez pobierania programu tylko z refów. Nie mam pojęcia skąd takie cuda wytrzasnąłeś.

Co do tematu to program bez wirusów? Strona rosyjska i wygląda trochę lewo Xpokerface


RE: MicroMining - lanpan - 03-11-2016 23:32

(03-11-2016 22:00)lanpan napisał(a):  Wypłata od 10,000 codziennie. Jednak pierwsza wypłata od 30,000 (20, 000 dostajemy za darmo po rejestracji)

Prosze bardzo.... chyba jednak jest odpowiedź na pytanie w 1 poscie.


Odpowiedz na pytanie o inwestycje jest w TEMACIE POSTU, czy też JEGO OPISIE.

Lub w samym poscie, chociaż uparcie twierdzisz, że jej tam nie ma... proszę:

(03-11-2016 22:00)lanpan napisał(a):  Nowa stronkaz miningiem, jednak troche inna niż wszystkie inne.
Tutaj nie potrzeba inwestycji aby kopać!


Odpowiedź na pytanie " czy można zarabiać bez instalowania programu?": nie. (tak samo jak 5 linijka mojego poprzedniego postu.)


serio? Tak ciezko sie dokladnie przyjrzec co jest napisane?

A jeśli nie interesuje Cie zarabianie poprzez instalowanie tego programu to czemu dalej drażysz temat skoro odpowiedź na to pytanie jest w poprzednim poscie.
Specjalnie odpowiedzialem linijka pod linijką tak jak były zadawane przez Ciebie pytania.... Nie wiem na jakie jeszcze pytanie nie masz odpowiedzi, ale radzę zacząć dokładnie czytać a pozniej mieć pretensje Smile


RE: MicroMining - lanpan - 04-11-2016 20:50

Wypłata doszła dzisiaj:

[Obrazek: 8glici1y5qd1_t.jpg]

Także program wypłacalny Smile


RE: MicroMining - sircreed - 05-11-2016 00:27

Mój zajechany lapek wyciąga tylko 4k dziennie Smile


RE: MicroMining - Wojtantv - 05-11-2016 14:03

(05-11-2016 00:27)sircreed napisał(a):  Mój zajechany lapek wyciąga tylko 4k dziennie Smile

Jeżeli twój wyciąga tylko 4k dziennie, to dlaczego ja wydobywam 310 daily ? beka


RE: MicroMining - lanpan - 05-11-2016 17:51

To dziwne bo ja mam ponad 10k dziennie....