Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na subach z yt - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na subach z yt (/Temat-Zarabianie-na-subach-z-yt-140038)



Zarabianie na subach z yt - doeraeme - 01-11-2016 22:20

Witam serdecznie. Chciałbym zapytać czy za suby na youtube otrzymujemy jakieś wynagrodzenie? Jeżeli tak to czy jest ono większe jeżeli pochodzi z innej strony świata np z USA?


RE: Zarabianie na subach z yt - radek0389 - 01-11-2016 22:23

Nie dostajemy kasy za subskrypcje na yt.


RE: Zarabianie na subach z yt - doeraeme - 01-11-2016 22:28

Czyli tylko za reklamy podczas filmiku i wyświetlenia naszego materiału? Załóżmy mam konto dostanę 10 subów i za nie nic nie otrzymuje?


RE: Zarabianie na subach z yt - twardy - 01-11-2016 22:38

Co jakis prog subow przysylaja ci logo yt w ramce. Moze ktos bedzie chcial kupic Big Grin


RE: Zarabianie na subach z yt - Nikola Tesla - 01-11-2016 23:02

YT nie płaci za wyświetlenia filmów w ogóle! Nie wiem skąd wzięła się ta legenda. Tak samo nie płaci za wyświetlenia reklam tylko za kliknięcia w nie.


RE: Zarabianie na subach z yt - coffee - 01-11-2016 23:50

(01-11-2016 23:02)Nikola Tesla napisał(a):  YT nie płaci za wyświetlenia filmów w ogóle! Nie wiem skąd wzięła się ta legenda. Tak samo nie płaci za wyświetlenia reklam tylko za kliknięcia w nie.

Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu w adsense miałem zarobki osobno za kliknięcia w reklamy i samo wyświetlenie. Być może teraz się to zmieniło. Potwierdzisz mi to w takim razie?


RE: Zarabianie na subach z yt - makecash - 02-11-2016 01:32

Youtube placi za wyswietlenie reklam jezeli tqka reklama jest in stream (moge pomylic ta nazwe bo jej nie znam napamiec apisze z telefonu) - prostrze tlumaczenie to taka reklama moze pojawic sie w twoim filmiku w formacie rowniez filmiku. I tutaj sa takie reklamy tzw. W przerywniku i ona trwa max 6sec bez mozliwosci jej pominiecia a wynagradzane jedt kazde obejrzenie jej.
Druga to reklama filmiku i placone jest za obejrzenie reklamy jezeli ktos oglada dluzej niz 30sec lub jezeli krotsza reklama niz 30sec. Ale tutaj po 5sec pojawia sie button zmozliwoscia pominiecia tej reklamy i wtedy ty nic na tym nie zarobisz.


RE: Zarabianie na subach z yt - Nikola Tesla - 02-11-2016 10:20

(01-11-2016 23:50)coffee napisał(a):  
(01-11-2016 23:02)Nikola Tesla napisał(a):  YT nie płaci za wyświetlenia filmów w ogóle! Nie wiem skąd wzięła się ta legenda. Tak samo nie płaci za wyświetlenia reklam tylko za kliknięcia w nie.

Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu w adsense miałem zarobki osobno za kliknięcia w reklamy i samo wyświetlenie. Być może teraz się to zmieniło. Potwierdzisz mi to w takim razie?

sorki, nie miałem racji. <głupek> Makecash chyba już wszystko wyjaśnił. Tylko pytanie czy każdy ma teraz możliwość z korzystania z reklam o których pisze makecash?