Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzy konta steam - warte uwagi! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Trzy konta steam - warte uwagi! (/Temat-Trzy-konta-steam-warte-uwagi-140031)



Trzy konta steam - warte uwagi! - sulliwan93 - 01-11-2016 20:26

1.Nazwa przedmiotu : Konta na platformie steam
2.Opis przedmiotu :

1. Moje główne konto
Link do profilu steam
Steam DB - notowania gier, ceny gier, opinie o grach z konta
50 gier, brak banów, csgo, ranga była podwójny kałach, ale przestałem grać, 12lvl, 14 stron +rep, gry za 204$, całą seria stalker dla weteranów rpg <3

2. Link do profilu steam
Wycena gier i opinie o nich
vac na csgo, ale prócz tego ma kilka fajnych gier strzelanek i przygodowych, gry warte 325$

3.Link do profilu steam
Wycena gier
konto weterańskie, bo stworzone ponad 13 lat temu, kilka strzelanin w tym cs, csgo, cs 0, half-life bez banów, gry za 50$, logowanie za pomocą maila

Konta sprzedaję wraz ze zmianą maila. Kupiłem je kilka lat temu, więc nie ma szans, żeby ktoś je zwrócił. Mogę wystawić na allegro. Pytania - pw.

3.Zdjęcia : Up
4.Kontakt : pw
5.Cena : zależy od konta i propozycji. do psc doliczam małe prowizje
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mbank, paysafecard, paypal tylko dla starszych użytkowników forum


Trzy konta steam - warte uwagi! - Majka - 26-12-2016 19:49

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.