Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować jaki program wybrać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować jaki program wybrać ? (/Temat-W-co-zainwestowac-jaki-program-wybrac-140025)

Strony: 1 2 3


W co zainwestować jaki program wybrać ? - BartoszN1990 - 01-11-2016 18:55

Panowie jestem nowy na forum i witam wszystkich. Mam pytanko z uwagi że nie mogę założyć tematy a nazwa jest podobna jak w tym temacie chciałbym zapytać w jaki plan można zainwestować ? Jakiś czas temu połasiłem się i zainwestowałem $$ na giełdzie ( trade itp ) straciłem większość więc mam uraz do tego systemu, Posiadam kwotę 20 tyś i planuje nad inwestycją w jakiś program typu recyklix lub skyllex mining na 30 dni na próbę. Czy jesteście wstanie polecić podobny sprawdzony program ?

kwota depozytu na start do 1/2k zł. Czas od 30 do 60 dni . najlepiej jakby było naliczanie % dzienne lub tygodniowe ze zwrotem depozytu,. Oglądałem dużo filmików ale mam na uwadze żę 80% jest naciągana czy te rozwiązanie jest dobre ? skyllex mining Server A2 ew A1 ? recyklix kwota 5 tys zl na 2 lata .. Co wy na to ? Z góry dziękuje Smile


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - adik7276 - 01-11-2016 19:19

Są lepsze programy od recyclix, przynajmniej takie jest moje zdanie w temacie. Lepiej wejść w coś świeżego - Pamiętaj że żaden program nie jest 100% pewny, wszędzie ryzykujesz wsadzając swoje pieniądze, ale realnie patrząc lepiej wejść w nowy, dobry program. Wsadź trochę pieniędzy, niech przepracują jeden czy dwa cykle i powoli wypłacać wkład, wtedy można jechać na czysto.

Nie daj się wciągnąć w stary program, od tego są nowe na których możesz rozwinąć skrzydła. Już do TM ludzie wchodzili po 2 latach istnienia i teraz płaczą bo kredyt trzeba spłacać.

Jak chcesz coś porzadnego to pisz na priv, tutaj nie będe się przepychał z innymi udowadniając który program jest lepszy, czas wszystko weryfikuje Smile

Miłego dnia.

Edit: Nie wierz w bzdury o realnych firmach i realnych produktach zewnętrznych. Nikt nie będzie Ci płacił w nieskończoność, bo nikt nie zakłada firmy która przynosi milionowe zyski żeby Ci ten zysk oddawać. Myślimy samodzielnie, nie dajemy sobie mydlić oczu ;p
recyclix jest takim samym hyipem jak inne programy, a to że tutaj kupujesz śmieci to tylko dobry pomysł na przyciągnięcie ludzi, coś nowego - ale nadal to taki sam HYIP jak wszystkie inne.


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - spider - 01-11-2016 19:21

Pisz pw


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - rafi213 - 01-11-2016 19:25

Jak chcesz to zajrzyj do mojego tematu:
http://zarabiam.com/Temat-Skyllex-Ltd-ROI-150-miesiecznie-i-powyzej-139800
Ja ostatnio też kupiłem serwer A2 Smile


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - BartoszN1990 - 01-11-2016 19:26

ewntuanie inwestycja pakietu w kopalnie o ile jest jakas godna polecenia


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - rafi213 - 01-11-2016 20:15

z firm które faktycznie posiadają swoją kopalnie i nie są zbyt ryzykowne to bitclub network lub genesis mining ale w obu obecnie naliczenia są tak małe niestety że nie polecam.
A rev share cię nie interesują?


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - BartoszN1990 - 01-11-2016 20:28

czyli kopalnie odpadają ?
Rev share ? nie wiem czy dobrze rozumie ale jesli to ze biegam po forach spamujac linki i blagajac ludzi o dolaczenie i wplate kasy odpada .. brak czasu


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - adik7276 - 01-11-2016 21:14

Nigdzie bez polecania kokosów nie zbijesz. Aż tak dobrze to nie ma że wpłacisz kase i po roku jesteś bogaty, no chyba że ruszysz konkretną kase. Wtedy revshare da Ci konkretny zarobek. Nie musisz polecać, bez polecenia też się da. Wtedy wsadzasz parę ładnych tysięcy i się kręci porzadnie, i nie mówie o tysiącu złotych bo to są śmieszne pieniądze, a nie inwestycja - prędzej to podchodzi pod zabawe, a nie zarabianie.


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - BartoszN1990 - 01-11-2016 21:18

revshare rozumiem ze polecam ludzie wplacaja i ja biore % od ich depozytu itp ?


RE: W co zainwestować jaki program wybrać ? - adik7276 - 01-11-2016 21:25

(01-11-2016 21:18)BartoszN1990 napisał(a):  revshare rozumiem ze polecam ludzie wplacaja i ja biore % od ich depozytu itp ?

Tak wygląda system poleceń w każdym revshare. Bez polecania zarabiasz na paczkach które kupujesz