Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Panel informacyjny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Panel informacyjny (/Temat-Rozwiazane-Panel-informacyjny-14)



[Rozwiązane]Panel informacyjny - Spyro - 05-11-2009 17:34

Cześć

1.Problem - Nie widze panelu informacji o moim koncie
[Obrazek: a33d6f13c46e6646med.jpg]
a na tym filmiku jest panel po lewiej http://www.youtube.com/watch?v=MAn21f-stV4

2.Problem - Juz 2 raz odpowiedziałem na pytania w terminie ale punktów nie dostałem


RE: Panel informacyjny - Admin - 06-11-2009 12:38

(05-11-2009 17:34)Spyro napisał(a):  Cześć

1.Problem - Nie widze panelu informacji o moim koncie
[Obrazek: a33d6f13c46e6646med.jpg]
a na tym filmiku jest panel po lewiej http://www.youtube.com/watch?v=MAn21f-stV4

2.Problem - Juz 2 raz odpowiedziałem na pytania w terminie ale punktów nie dostałem

1.Od kiedy masz ten problem ? Panelu nie miales nigdy czy od niedawna Ci znika ? mialem podobna sytuacje ale po paru godzinach wszystko wrociło do normy tak więc nie powinnes się tym martwić.

2.Rozumiem że pojawił Ci sie napis "ching czang you got 0 ptz"?Smile
niestety to rownież standardowy problem pisałem maila do lockerz w tej sprawie, odpowiedzili mi ze mam sie nie martwić i wszystkie punkty są w ich bazie i predzej czy pozniej problem z wyswietlaniem zostanie naprawiony Smile


RE: Panel informacyjny - krupek - 06-11-2009 18:12

Siemka
wie ktoś może kiedy będzie dostawa nagród??


RE: Panel informacyjny - Admin - 06-11-2009 21:26

(06-11-2009 18:12)krupek napisał(a):  Siemka
wie ktoś może kiedy będzie dostawa nagród??

tego nikt nie wie prawdopodobnie juz niedlugo moze jutro moze za tydzien trzeba czekac data uzupelnienia prawdopodobnie bedzie znana w DZIEN UZUPEŁNIENIA tak więc trzeba być czujnym - na przszlość zakładaj nowy temat bo offtopujesz Smile


RE: Panel informacyjny - LessiPL - 07-11-2009 23:05

przesyłka będize w czasie 2-3 tygodni ups'em


RE: Panel informacyjny - xellos666 - 08-11-2009 02:29

czasem trzeba uważać bo można nie dostać punktów za Dailies, zdarzyło mi się tak już dwa razy jak logowałem się około 1 w nocy. Nie wiem czy pytanie nie było jeszcze do końca przygotowane czy może różnica czasowa ma jakies znaczenie...


RE: Panel informacyjny - Siles - 28-12-2009 15:32

też tak miałem raz


[Rozwiązane][Rozwiązane]Panel informacyjny - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.