Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 (/Temat-Odzyskanie-zdjec-z-telefonu-samsung-AC4-139991)

Strony: 1 2


Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - radek0389 - 31-10-2016 20:20

Witajcie, mam taki problem, żona na telefonie miała wiele zdjęć związanych z urodzeniem naszej córki. Dziś zauważyła, że z ponad 100 zdjęć z ostatnich 4 miesięcy większości nie ma, są tylko kilkanaście fotek z ostatnich 2 dni. Twierdzi że ich na pewno nie usunęła (Jerk2). Podłączyłem telefon do PC, próbowałem importować za pomocą windowsowego softu zdjęcia na dysk, niestety około 70 pominęło, ze względu iż są uszkodzone.
Nie wiem teraz czy te zdjęcia zostały usunięte w jakiś sposób czy zostały uszkodzone i nie można ich odczytać z poziomu telefonu.

Podpowiecie może jakim programem mogę przywrócić zdjęcia lub też na tyle przeskanować cały telefon żeby ściągnąć na komputer uszkodzone zdjęcia i ewentualnie spróbować je naprawić?

Na tą chwilę oczywiście zakazałem jej robienie jakichkolwiek nowych zdjęć, aby nie nadpisywać w pamięci tych straconych.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - FAPERNEST - 31-10-2016 20:51

Daj babie samochód a pierwsze gdzie pojedzie to do blacharza, jak widać z telefonem też nie jest tak łatwo. Tongue Ja bym pojechał do dobrego serwisu bo samemu ponosisz ryzyko że pogorszysz sprawę.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - Prizmo* - 01-11-2016 01:03

Ściąg DMDE i spróbuj za jego pomocą odzyskać utracone zdjęcia Wink Przechowywane na karcie SD czy w pamieć telefonu?


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - radek0389 - 01-11-2016 09:10

Zdjęcia przechowywane były w pamięci telefonu.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - ripruski - 01-11-2016 09:29

z mojego doświadczenia ( a jest ono małe )
ZAWSZE zapisuj zdjecia na karte ( pamięć masowa ) z niej masz wiekszy % ze odzyskasz pliki nawet po wielokrotnym formatowaniu ( ale nie po wymazywaniu wolnej przestrzeni )

odpadaja programy androidowskie (.apk) standardowe aplikacja sa spakowane wraz z reklamami , są słabe znajdzie ci pare zdjeć ALE to już nie będzie to samo co oryginał tylko CACHE ( KESZ )

Przyklad : Oryginał jpg. 1 mb , obraz po odzyskaniu 16 kb. i wielkosc takiego obrazu to 240x240 facepalm

Inne aplikacje wymagaja Root'a na telefonie + inne rzeczy by głebiej kopać w odzyskiwaniu.

Probuj wyłącznie programami z Windowsa lub linuxa.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - djram - 01-11-2016 09:56

Po pierwsze zrób kopie zapasową telefonu. Następnie spróbuj zsynchronizować zdjęcia z dyskiem google. Z tego co piszesz telefon ma problemy z emmc. Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale Z3X BOX + Jtag + dobry spec naprawi to


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - DzejkobPL - 01-11-2016 11:01

Pamiętaj, że z każdą czynnością na telefonie szansa na odzyskanie danych maleje (nadpisuje się pamięć, zdjęć nadpisanych nie odzyskasz).


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - mateusz68 - 01-11-2016 11:09

(01-11-2016 09:29)Ни х себе! napisał(a):  z mojego doświadczenia ( a jest ono małe )
ZAWSZE zapisuj zdjecia na karte ( pamięć masowa ) z niej masz wiekszy % ze odzyskasz pliki nawet po wielokrotnym formatowaniu ( ale nie po wymazywaniu wolnej przestrzeni )
A czy przypadkiem formatowanie to nie nadpisywanie zerami? Nadpisanych danych nie odzyskasz.
Najlepiej nie rób nic z telefonem bo pogorszysz sprawę. Oddaj specjalistom, a będziesz pewny że odzyskają.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - DzejkobPL - 01-11-2016 13:16

Formatowanie całkowite owszem. Wtedy dane baju baj. Jeśli nastąpiło tzw Szybkie formatowanie to w większości przypadków pliki fizycznie nie są nadpisane.


RE: Odzyskanie zdjęć z telefonu - samsung AC4 - fercypia - 01-11-2016 13:34

zanim cokolwiek zrobisz, zrob kopię Big Grin