Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego NIGDY NIE ZAROBIĘ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBIĘ (/Temat-Dlaczego-NIGDY-NIE-ZAROBIE-139945)

Strony: 1 2 3 4


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Captain - 30-10-2016 22:43

Cytat:Wiesz ile UŻYTKOWNIKÓW (nie REFÓW) zarejestrowało się z mojego link w np. moim temacie "Firstbitcoinrevshare"? Prawie 30 osób, na 278 wyświetleń

Oczywiście pozostaje jeszcze ładne przedstawienie tematu, czy chociażby swojej osoby na forum.
Wiadomo, że osoba który zrobi 8 spam postów i napisze temat z jakimś RS to nigdy nikt się nie zarejestruje z jego linka.

Ty łatwiej zbierasz reffów bo zwykle promujesz rzeczy gdzie można zarobić bez inwestycji, a autor pewnie promował hyipy/revshare. Zdobycie reffów do programów gdzie trzeba zainwestować jest dużo trudniejsze niż do darmowych, tym trudniejsze im większa inwestycja Wink


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - mrspiryt - 30-10-2016 23:18

Poza tym co napisali wcześniej, to powiedz mi, czy jakbyś otworzył swój bank obok renomowanego banku miałbyś dużo klientów? nie. wiesz dlaczego ? Bo jak mam komuś powieżyć pieniądze to chce mu ufać, a zaufanie buduje sie z czasem. A jak Ty wszedłeś na fora napisałeś temat z liczbą postów 5/10 jak tu 0 reputacji to z jakiej racji ja mam zarejstrować sie z twojego refa mając pod ręką kilka innych ref linków osób ze stażem...

Ps Nie wiem czy sobie chciałeś tym tematem coś udowodnić czy to prowo czy zeczywiśćie myślisz ze przytaknie Cie 100 osób i powie "Dzieki Fissioncoin, masz racje pier*** ten interes nie będe już nawet probował" ? Big Grin


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Fissioncoin - 01-11-2016 22:41

Moje forumowe wypociny były tylko dla sprawdzenia czy jest możliwość stworzenia bazy partnerów ( tak ja nazywam swoich REFów) i wniosek jest jeden : NI CH**A

A to że admini mają jakiś swój układ z ludzmi którzy mają swoją pseudo reputacje na forum (prawie z łóżka ze śmiechu spadłem)

Nikogo do niczego nie namawiam bo tak szczerze to mam to gdzieś co robią ludzie z forum.

Post raczej miał stanowić przestrogę dla ludzi którzy dopiera zaczynają zarabiać w necie żeby nie marnowali swojego czasu na POLSKIE pseudo fora o zarabaniu lepiej już zarejestrować się w pierwszym lepszym forum anglojęzycznym niż tracić czas na Polskie

PS. po waszych wypowiedziach wrzuciłem post na forum gazety i z tamtego 1 posta mam już więcej Partnerów i Zainwestowanych BTC niż tu przez kilka miesięcy


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - mikuss - 01-11-2016 22:50

(30-10-2016 22:37)adik7276 napisał(a):  Dascoin w opinii wielu nie jest kryptowalutą lecz zwyklą piramidą finansową (hyipem). Porównywanie go do Bitciona jest absurdalne.

Bo taka jest prawda tak samo jak oneshitcoin, też miał pogrążyć BITCOINA a sam tonie już statek z piramidą oneshitcoin, podobnie będzie z dashcoin ale dopóki będzie więcej wpłat jak wypłat to każdy byznesmen z koziej wólki będzie naganiać na ta "krypto walutę"


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Fissioncoin - 02-11-2016 20:34

no niesatety widze ze chyba nawet nie przeczytaliscie opisu dascoina ale to juz nie moja wina. ze oceniacie zanim wg. cos wejdzie na rynek


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - mikuss - 02-11-2016 20:46

(02-11-2016 20:34)Fissioncoin napisał(a):  no niesatety widze ze chyba nawet nie przeczytaliscie opisu dascoina ale to juz nie moja wina. ze oceniacie zanim wg. cos wejdzie na rynek

Ja właśnie przeczytałem i jest to dokładnie to samo co oneshitcoin.
To natomiast będziemy nazywać DASshitCoin, kolejne rządy będą blokować i wystawiać odpowiednie ostrzeżenia tak jak to jest teraz w przypadku piramidy finansowej oneshitcoin.
Mamy to samo g.wienko udające krypto tylko inaczej się nazywa.
Tyle w temacie


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Watoga - 02-11-2016 22:31

Czy tylko.ja przestalem czytac ten sklepek lamentu po tym jak autor duzymi literami napisal "URZYTKOWNICY"????


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Meloman - 03-11-2016 07:46

@[Fissioncoin] Temat powinien brzmieć - "Dlaczego nic nie zarobiłem".

To nie nasza wina, że Ty nie potrafisz reklamować siebie tak, żeby ludzie się z Tobą rejestrowali. Jesteś po prostu cienki i tyle i to nie jest wina forum czy użytkowników Wink


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBISZ - Admin - 03-11-2016 08:49

(30-10-2016 20:32)Fissioncoin napisał(a):  Wiele osób podobno rzuciło pracę w korporacjach bo trafiło na "MAGICZNE" portale w których zarabiają Tysiące a nawet "MILONY" miesięcznie.

Oczywiście wszystkie tego typu programy (RavShare, HYIP, ITP) bardzo często są poprostu wyłudzeniem tzw. "SCAM" ale istnieją odpowiednie środki aby zapobiegać startą na tego typu programach, ale mają jedną wspólną ceche na którą łapią się NOWI URZYTKOWNICY czyli "REF" - Polecenia za które dostajemy jakiś tam procent od wpłat naszych poleconych tylko najpierw musimy ich zdobyć i zachęcić do działania razem z nami w danych programach. A to już nie jest takie proste dla tych osób które nie chcą poświęcać miesięcy na rozbudowe listy mailingowej dzieki której zdobędziemy naszych poleconych, dlatego też pierwsze kroki zawsze kierujemy za FORUM O ZARABIANIU - na którym oczywiście nigdy nie znajdziemy poleconych. Dlaczego ?? Polityka linków na Większości forum (Moim zdaniem nie jest to zabezpieczenie ANTYSPAMOWE tylko ukrywanie prawdy o wyświetleniach danego forum czy tematu). Od 3 miesięcy sprawdzałem największe fora o zarabianiu w internecie i wniosek jest jeden nie warto dzielić się na forum bo popierwsze nigdy nie znajdziecie POLECONYCH a co zatym idzie nie zarobicie.

----------------------------------------------------------------------------------------------
TEST WYNIKI


Wyświetlenia Postów:17238
Ilość REFów : 4
Jest to ilość ze wszystkich forów, a wnioski możecie sobie sami wyciągnąć.

I choć moja działalność skupiona jest wokół BITCOIN-a i mimo popularności i wartości tej kryptowaluty panuje przekonanie że możemy płacić BTC tylko w interneci nic bardziej mylnego. Nawet w Polsce możemy zapłacić w kawiarni MITO w Warszawie gdzie również stoi bitcoinomat, ale nie bede się rozwodził nad użytecznością BTC i innych kryptowalut poczekamy na DasCoin-a i zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Choć w Polsce się pewnie nie rozwinie Sad

Po tak mizernych tematach: http://zarabiam.com/Temat-500-GH-S-na-tydzien-za-FREE-139555?pid=1570402#pid1570402 dziwie się że znalazłeś AŻ 4 osoby które się w nich regneły Xpokerface nic tylko pogratulować...

temat poprawiłem na właściwy zgodnie z sugestią melomana.


RE: Dlaczego NIGDY NIE ZAROBIĘ - Wojtek574 - 03-11-2016 18:34

Czemu to tu w ogóle jeszcze jest ? To nie jest dziennik do kosza z takimi dziecinnymi wypocinami Angry