Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
my24hourincome.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: my24hourincome.com (/Temat-my24hourincome-com-139938)

Strony: 1 2


my24hourincome.com - Zeppy - 30-10-2016 16:13

Witam, słyszał ktoś z was o tej stronie?
Dziś założyłem tam konto, ale nie bardzo wiem jak się tam poruszać (chyba ze względu na to, że strona nie jest po polsku Big Grin). Dlatego piszę ten post, bo może znajdzie się ktoś, kto pomógłby mi tam zacząć? Smile


RE: my24hourincome.com - twardy - 30-10-2016 16:17

http://zarabiam.com/Temat-Najwiekszy-start-w-historii-RevShare-MY-24-HOUR-INCOME-program-topowego-rekrutera-135308

Z tym, ze jak sie juz zarejestrowales to moga nic byc tacy chetni do pomocy Jerk


RE: my24hourincome.com - Zeppy - 30-10-2016 16:19

@twardy, dzięki za linka! Smile

"Z tym, ze jak sie juz zarejestrowales to moga nic byc tacy chetni do pomocy "

No trudno, zawsze można się jakoś inaczej dogadać Big Grin


RE: my24hourincome.com - pawlet - 30-10-2016 17:20

Cześć,
Ja bym ci polecił inny program RevShare.

Mianowicie MX.WORLD.
Dożo fajniejszy, więcej możliwości, a co najważniejsze adminem technicznym jest polak.

Na mojej stronie znajdziesz więcej informacji:
http://pawletaceo.wixsite.com/mxrevshare

Jeżeli Ciebie to interesuje to mogę również Cię poprowadzić. Wyjaśnić co i jak.
Jak coś to czekam na kontakt. Pozdrawiam.


RE: my24hourincome.com - adik7276 - 30-10-2016 17:21

Lepiej założyć nowe konto i wejść pod skrzydła sponsora który na prawdę Ci pomoże z każdym problemem. Mentor dający 100% wsparcia, a nie tylko taki który jest dla prowizji.


RE: my24hourincome.com - pawlet - 30-10-2016 17:32

Adik, bardzo dobrze mówi.
Dołącz do osoby, która Ci pomoże.
Dołączy Cię do swojej grupy na FB i będziesz miał wsparcie nie tylko jak poruszać się w programie.


RE: my24hourincome.com - Captain - 30-10-2016 22:24

Już trochę za późno na wchodzenie w ten program chyba, ze lubisz wielkie ryzyko utraty zainwestowanych pieniędzy.
To hyip i działa już długo. Ja wyszedłem z niego już ponad miesiąc temu i innym też radzę. A co dopiero mówić o wchodzeniu...


RE: my24hourincome.com - adik7276 - 31-10-2016 02:36

Jak wchodzisz z konkretną kasą to wchodzisz na jeden cykl 44 dni i później ciśniesz na czysto. Od nowego roku wchodzi BTC, dobry pomysł na przyciągnięcie Fanatyków Bitciona + waluta Euro. Jeszcze spokojnie powinien pare miesięcy stać. Codziennie spory przyrost nowego mięcha do programu więc idzie konkretnie. Wypłaty limitowane - 1000$ dziennie, więcej przybywa niz ucieka na 1000%. Moim zdaniem prędzej klęknie my24hourincome niż MXR


RE: my24hourincome.com - LeniweZarabianie - 01-11-2016 21:07

Dla mnie sporym minusem w My24 jest to, że nie można reinwestować paczek, troche mnie to odrzuca dlatego jeszcze nie zdecydowałem się tam działać, co nie oznacza że nigdy się do tego programu nie przekonam Smile


RE: my24hourincome.com - adik7276 - 01-11-2016 21:18

(01-11-2016 21:07)LeniweZarabianie napisał(a):  Dla mnie sporym minusem w My24 jest to, że nie można reinwestować paczek, troche mnie to odrzuca dlatego jeszcze nie zdecydowałem się tam działać, co nie oznacza że nigdy się do tego programu nie przekonam Smile

Zanim się do tego programu przekonasz to jego już nie będzie Jerk2
Koniec nadchodzi wielkimi krokami, a może wielkimi naliczeniami Lol