Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hotpay Opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Obsługa Płatności Internetowych (/Forum-Obsluga-Platnosci-Internetowych-404)
+----- Dział: HotPay (/Forum-HotPay-405)
+----- Wątek: Hotpay Opinie (/Temat-Hotpay-Opinie-139918)

Strony: 1 2 3


RE: Hotpay Opinie - marcinkowski - 03-05-2019 09:51

Ja nie polecam, mam konto firmowe i zostałem już tam "opluty" kilka razy, weryfikacja miała nastąpić w ciągu 24h - taką wiadomosc dostałem od administracji, a nastąpiła po 5 dniach.. W miedzyczasie pisałem wiele wiadomosci i na żądną nie dostałem odpowiedzi. 3 dni temu napisałem kolejną i to samo Smile Także szkoda nerwów na nich, polecam przelewy24, tam to chociaż odpisują tego samego dnia...


RE: Hotpay Opinie - Leaders - 06-05-2019 09:16

@[marcinkowski], to co piszesz nie jest prawdą.


RE: Hotpay Opinie - marcinkowski2 - 06-05-2019 21:38

(06-05-2019 09:16)Leaders napisał(a):  @[marcinkowski], to co piszesz nie jest prawdą.
Niestety jest i mam na to dowody, nie wiem czy tak traktujecie każdego klienta czy tylko ja mam takiego pecha, na 4 wysłane e-maile tylko jedna odpowiedź. Nie wspomnę już o tym, że czekałem tak długo na weryfikacje SMS, a powodem były niby święta... Dziwne, że przelewy zostały normalnie potwierdzone.

W załączniku screen z poczty.


RE: Hotpay Opinie - mikiniki - 16-10-2019 14:51

Nie prawda, nie ma problemu z kontaktem, wszystko idzie załatwić w kilka minut, maksymalnie w kilka godzin. Wypłaty też expresowe, zazwyczaj w tym samym dniu. Weryfikacja usług moim zdaniem też szybka w porównaniu z konkurencją. Działam tam już z rok i jestem mega mega zadowolony. Jedna z lepszych firm tego typu. Polecam bez wahania !


RE: Hotpay Opinie - Leaders - 17-10-2019 09:26

@[mikiniki] dziękujemy za opinię! Heart


RE: Hotpay Opinie - Admin - 04-11-2019 13:04

Również przychylam się do Opini mikiego od ponad roku korzystam z sms+ w hotpayu i nie spotkalem sie z zadnymi problemami (choc raporty finansowe mi sie nie podobaja Tongue) spoko alternatywa dla tradycyjnych smsów premium, ktore sie od nich roznia znacznie wiekszymi stawkami.


RE: Hotpay Opinie - Leaders - 04-11-2019 14:04

@[Admin] dziękujemy za opinię! Smile