Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie (/Temat-Jak-i-gdzie-szybko-wydac-pieniadze-na-telefonie-139911)



Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - AimBoster - 29-10-2016 16:15

Jako że telefon mam w ofercie mix, na koncie mam dużo pieniędzy, które 'wygasają' pod koniec grudnia, wiec czasu mam nie wiele, a sumka jest dość pokaźna. Gdzie mogę wydać te pieniądze, aby mieć z tego jakaś korzyść? Chodzi mi np o konkursy lub inwestycje


RE: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - twardy - 29-10-2016 16:23

Zawsze mozesz wyslac smsa na darmowego iphona Jerk
A tak troche bardziej serio, to zajrzyl do dzialu sprzedam, ludzie tam sprzedaja smsy premium <50% ich wartosci.


RE: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - Spiewaczek1 - 29-10-2016 16:42

Kup sobie pakiety na pobieranie danych z Internetu. Lub dostępu do portali z filmami.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka


RE: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - Vasaki - 29-10-2016 17:32

Zawsze mozesz obrocic, np. kupujesz poprzez platnosc sms reklame na sejfiku do pobierania jednego z twoich plikow uploadowanym na jakims PPD Smile


Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - Efektmotyla - 29-10-2016 18:47

lepiej sobie wpłać na bukba i zagraj. Jetbull.com polecam, i bez polecenia! brawo Ja.


RE: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - kookee - 27-11-2016 19:02

Jak grasz w gry to może RP do LOL'a? Może jakieś konto na seciki.pl?


RE: Jak i gdzie szybko wydać pieniądze na telefonie - MillenniumFalcon - 08-12-2016 21:24

Niewykorzystane środki możesz wykorzystać na zamiensms.pl Wink