Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwiązane - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Rozwiązane (/Temat-Rozwiazane-139903)

Strony: 1 2


Rozwiązane - Assasinoo - 29-10-2016 10:00

Sprawa została rozwiązana.


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Meloman - 29-10-2016 10:19

@[Assasinoo] Masz jakikolwiek przelew od niego na konto bankowe? Czy te 570zł spłatę co dostałeś, to dostawałes po prostu w kolejnych kodach?


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Assasinoo - 29-10-2016 10:23

(29-10-2016 10:19)Meloman napisał(a):  @[Assasinoo] Masz jakikolwiek przelew od niego na konto bankowe? Czy te 570zł spłatę co dostałeś, to dostawałes po prostu w kolejnych kodach?

Na konto dostałem 100 zł, reszta w kodach.


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - szykiryki - 29-10-2016 11:19

Ja nie wiem czy Wy macie takie dobre serduszka, czy co?
To Twój hajs, a jeszcze musisz się o niego prosić...

Daj mu konkretny termin, nie wiem do 15 listopada, na spłacenie całosci.
Niech idzie do providenta, vivusa, pozyczy od rodziny. Jego CIĄG niepowodzeń życiowych nie powinien Ciebie interesować- ma długi i tyle.
Chociaż po tym jak Ci zablokował na fejsie, rychłej splaty bym się nie spodziewała.
Tak czy siak, powodzenia Assie w odzyskaniu Heart


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Assasinoo - 29-10-2016 11:44

Szyki się nie cacka ;s Poczekam do jego ponownego zalogowania na zc, jeśli nic nie ruszy, to będę musiał zrobić spacer do najbliższej komendy.


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - mikuss - 29-10-2016 11:49

(29-10-2016 11:19)szykiryki napisał(a):  Daj mu konkretny termin, nie wiem do 15 listopada, na spłacenie całosci.
Niech idzie do providenta, vivusa, pozyczy od rodziny. Jego CIĄG niepowodzeń życiowych nie powinien Ciebie interesować- ma długi i tyle.
Chociaż po tym jak Ci zablokował na fejsie, rychłej splaty bym się nie spodziewała.
Tak czy siak, powodzenia Assie w odzyskaniu Heart

Tak czytam, czytam i zastanawiam się gdzie ja to widziałem na forum już ....
moverinwestments to samo miał ciąg wydarzeń, ludzie się dopominali o kaskę to spłacał też po 100-200 na tydzień a w końcu znikł i kontakt się urwał a dług na 20-30k pozostał.
Takich moverow jak widać jest więcej Tongue


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Meloman - 29-10-2016 11:52

@[Assasinoo] Jeżeli dostałeś od niego przelew, to tam są jego wszystkie dane osobowe, nawet dokładnie numer mieszkania jeżeli mieszka w bloku, więc nie wiem co to za problem, albo odwiedzić go, albo wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty?

W momencie kiedy pójdziesz na komendę będą wymagali od Ciebie, żebyś wysłał mu przedsądowe wezwanie do zapłaty wysłane poleconym za potwierdzeniem odbioru na jego adres. Robi się to w celu podkładki, że dłużnik nie wykazuje chęci spłaty i nie chce załatwić sprawy polubownie przez co policja już chętnie się tą sprawą zajmie Smile
Masz małe jaja, jeżeli zamierzasz czekać w nieskończoność, nie wiem po co się cackać jak tak łatwo można egzekwować swoje pieniądze. Za 2 dni wymyśli Ci, że ugryzł go wąż i leży w szpitalu, gwarantuję.


Poradnik o przedsądowym wezwaniu wraz ze wzorem:
http://poradnik.wfirma.pl/-przedsadowe-wezwanie-do-zaplaty


Mam nadzieje, że pomogę.


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - mikuss - 29-10-2016 11:54

(29-10-2016 11:52)Meloman napisał(a):  Za 2 dni wymyśli Ci, że ugryzł go wąż i leży w szpitalu, gwarantuję.

Już tutaj taki był co go kobra dziobła beka, pamiętasz @[Meloman] Jaki login miał ten dzieciak
Chyba ten "mover"nie korzysta ze ściem tych dzieciaków??


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Captain - 29-10-2016 12:07

Patrząc po tych wiadomościach to wydaje sie uczciwy, może faktycznie ma trudną sytuację. W zdecydowanej większości przypadków oszuści w ogóle się nie odzywają, nie loguja na forum, ucinają wszelki kontakt, a ten się przynajmniej stara, wysyła Ci spłatę drobnymi ratami na konto więc może rzeczywiście ma jakaś trudną sytuacje, a nie jest oszustem.

Tylko to zablokowanie na fejsie mi tu nie pasuje hmmm...


RE: DeanAmbrose - 1430 zł - Meloman - 29-10-2016 12:09

(29-10-2016 12:07)Captain napisał(a):  Patrząc po tych wiadomościach to wydaje sie uczciwy, może faktycznie ma trudną sytuację. W zdecydowanej większości przypadków oszuści w ogóle się nie odzywają, nie loguja na forum, ucinają wszelki kontakt, a ten się przynajmniej stara, wysyła Ci spłatę drobnymi ratami na konto więc może rzeczywiście ma jakaś trudną sytuacje, a nie jest oszustem.

Tylko to zablokowanie na fejsie mi tu nie pasuje hmmm...
Wybacz, ale to że ktoś odpowiada itp. wcale o niczym nie świadczy.
Wielokrotnie tutaj na forum byli oszuści jak bykonrado, Mover i inni których nicków nie pamiętam i przeważnie oni się odzywali w podobnym stylu, że problemy z tatą, problemy z mamą, wyjazd za granicę, ugryzienie przez groźnego psa etc., więc naprawdę nie wiem skąd myśl, że to jak ktoś się odzywa o czymś znaczy Smile

Nie wywiązujmy dyskusji. Ja Assassinoo już powiedziałem co zrobić, żeby oszusta wystarczająco przycisnąć. To wystarczy.