Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie (/Temat-Latwe-szybkie-i-nie-wymagajace-zarabianie-na-smartfonie-139893)

Strony: 1 2


Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - SlvR - 28-10-2016 22:15

Witam
Chciałbym przedstawić wam całkiem dobry sposób na parę dolarów dzięki aplikacji ze sklepu play.

Aplikacja nazywa się coin pouch
Na start dostajemy 500coin co jest równe 1$+ 250coin za kod z refa
Dzienny bonus wynosi 25coin
Obejrzenie reklamy 25coin
Można Również instalować gry, aplikacje wypełniać ankiety czy grać w mini gry jak wszędzie
A zbiera się dość szybko bo wymiana na 5$ to tylko 2500coin

A więc zaczynamy najpierw musimy się zarejestrować podajemy tylko nazwę i hasło dzięki czemu możemy być pewni że nie dostajemy spamu

Po rejestracji wyskoczy nam komunikaty że możemy dostać 500coin na start za zainstalowanie aplikacji (ja kliknąłem zainstaluj i nie zainstalowałem do końca tylko kliknąłem cofnij i zaliczyło)
Później wpisujemy refa
18035a i dostajemy 250coin

Później zbieramy coiny jak komu wygodnie man nadzieję że się spodoba
Screeny zrobione z konta zrobionego na rzecz tego posta dlatego 0 coin

[Obrazek: Screenshot_2016_10_28_22_47_37.png]

[Obrazek: Screenshot_2016_10_28_22_47_10.png]

Przypadkiem dodałem screeny razy 2

Przypadkiem dodałem screeny razy 2


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - plem - 28-10-2016 22:47

wypłacałeś już kasę jakieś dowody ?


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - jamroczik - 28-10-2016 22:52

Ile można dziennie wyciągnąć bez refów z tej stronki?


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - SlvR - 29-10-2016 07:52

Ja jeszcze nie wypłaciłem ale na necie da się znaleźć dowody wpłaty .
Jeżeli chodzi o dzienne zarobki
To za samo wejście mamy pewne 50pkt za dzienny login i reklamę , później ile zarobisz zależy jakie zadania wykonasz za zagranie w gre dostajemy 20-12 pkt, za ankietę 200-120, za zainstalowanie apki jest różnie
Oczywiście są jeszcze opcję że w aplikacji czy stronie trzeba wydać kasę wtedy dostaniemy dużo pkt ale tego się nie robi bo się często nie opłaca

[Obrazek: lofastest.png]

Zapomniałem dodać że za refa dostajemy 10% jego zarobków oczywiście jemu nic nie zabiera jak w przypadku paifldverts gdzie pzabierało nam 5% od reklamy


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - Paweeloss - 03-11-2016 09:24

Sprawdzam aplikację. Okaże się po czasie, czy jest sens, bawić się w to.


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - mankaston14 - 03-11-2016 14:38

Polecam apke bo jest wyplacalna. Sam testowalem dopoki mi telefon nie siadl Big Grin


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - mankaston14 - 03-11-2016 19:05

Ile czasu trzeba zbierac do minimum wyplaty? Bo kiedys wystarczyl miesiac


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - timeto - 20-03-2017 22:10

Dozbierał ktoś minimum do wypłaty?


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - rambol123 - 21-03-2017 19:00

Super apka jest jedna aplikacja za 7 coinsów xd


RE: Łatwe szybkie i nie wymagające zarabianie na smartfonie - bhwolf - 27-09-2020 14:19

Zamknięta.
[Obrazek: Screenshot-2020-09-27-15-12-44-797-com-c...npouch.jpg]