Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie jest haczyk? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Gdzie jest haczyk? (/Temat-Gdzie-jest-haczyk-139884)

Strony: 1 2


Gdzie jest haczyk? - olofx - 28-10-2016 16:42

Witam.
Nie wiem czy w dobrym dziale zalozylem temat - jesli nie to prosze o przeniesienie;p

Przeszukujac internet w celu znalezienia strony na ktorej moglbym kupic domene, natknalem sie na strone az.pl i home.pl..
Na stronie pisze ze mozna "kupic" domene .pl i .eu za 0zł!
No ale przeciez nie ma nic za darmo..
Gdzies musi byc haczyk Cool

Co o tym myslicie?
"Kupowal" ktos tam domeny?


RE: Gdzie jest haczyk? - twardy - 28-10-2016 16:47

https://www.nazwa.pl/domeny/

Tu masz 3x .pl dla kazdego (ukrycie whois jest za darmo na pierwszy rok dodatkowo). Raczej normalne promocje... na kolejny rok przedluzenie pewnie bedzie kosztowac wiecej... tyle.


RE: Gdzie jest haczyk? - olofx - 28-10-2016 16:53

(28-10-2016 16:47)twardy napisał(a):  https://www.nazwa.pl/domeny/

Tu masz 3x .pl dla kazdego (ukrycie whois jest za darmo na pierwszy rok dodatkowo). Raczej normalne promocje... na kolejny rok przedluzenie pewnie bedzie kosztowac wiecej... tyle.

no okey.. a jezeli nie bede chcial przedłużyć? Smile


RE: Gdzie jest haczyk? - twardy - 28-10-2016 16:56

To stracisz domene.


RE: Gdzie jest haczyk? - olofx - 28-10-2016 16:59

Okey Wink Dziena za info;p

Ktos cos jeszcze wie na temat home i az.pl? Smile
Sa jakies dodatkowe oplaty po minięciu roku?


RE: Gdzie jest haczyk? - ma_ko - 28-10-2016 17:14

Ja mam domenę na az.pl i faktycznie 0zł. Dokupilem niedawno druga też za zero także polecam. A za rok to się zobaczy


RE: Gdzie jest haczyk? - rachman - 28-10-2016 17:16

Potwierdzam co wyżej. Temat podobny był niedawno. Domeny za free ale po roku ok. 100 zł odnowienie... czyli płacisz 200% w porównaniu z normalnymi cenami u innych. Po roku więc albo przepłacasz albo tracisz domenę. Dostajesz fakturę pro-forma i albo opłacasz albo nie. Bez przymusów.


RE: Gdzie jest haczyk? - olofx - 28-10-2016 17:36

Okey, tak wiec wezme domene na az.pl ;p

temat do zamkniecia Wink


RE: Gdzie jest haczyk? - aero2 - 28-10-2016 17:46

Wtrącę się do tematu, czy zamawiając domeny, każą wam wysyłać skany dokumentów tożsamości?
Bo zamawiając na dane fejka z fake name generator cały czas mam weryfikacje i domeny przepadają.


RE: Gdzie jest haczyk? - vojtec - 28-10-2016 19:54

U tego samego czy różnych dostawców? Może po prostu setny raz zamawiasz domenę, za każdym razem na inne dane, używając tego samego IP, komputera, przeglądarki...?