Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS (/Temat-Pay2Me-pl-Serwis-Premium-SMS-139875)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Pay2Me - 28-10-2016 10:31

[Obrazek: GqnoNXe.png]


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - fusek - 28-10-2016 11:00

Dobre xd
Stary wyjadacz mahuzz - dolaczyl 27.01.2016 xd


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - twardy - 28-10-2016 11:06

Regulamin gdzie? Po rejestracji konta?
Jakies 'o nas' z nazwa firmy?

Rzuc okiem na nasze programy... Screenshoty programow? Serio... Jeszcze nie mozna ich kliknac zeby powiekszyc, tylko trzeba w nowej karcie otwierac. Przed pierwszym kliknieciem myslalem, ze to dema...

No i nazwa troche z tylka, cos jak treepay, zadnego lead, gold, fire czy elite w nazwie. Slabo.

@edit

Ok, gdzies w stopce by wypadalo dac takie podstawowe informacje.


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Pay2Me - 28-10-2016 11:11

Regulamin jest przy rejestracji konta. Także nie bardzo wiem, o co dokładniej się rozchodzi Smile

Nazwa? Rozumiem, że ironia?
Czy każda firma zajmująca się premium/sub sms musi mieć te słowa? Jeśli tak, to faktycznie nasze faux pas.. Wink


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Hybrid1990 - 28-10-2016 11:20

Cytat:GŁÓWNYM ODPOWIEDZIALNYM ZA KONTAKT Z UŻYTKOWNIKAMI ZOSTAJE MAHUZZ - STARY WYJADACZ ZC.COM

mahuzz rejestracja 10 miesięcy temu, czas online 1 miesiąc - stary wyjadacz zc ? Bez przesady.


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Pay2Me - 28-10-2016 11:25

Już biegnę z wytłumaczeniem..

Na support, pragnąłem osoby która ma podejście do nowych osób w zarabianiu. Jak widać w dzienniku osoba mahuzz'a, spełnia tę rolę wyśmienicie. (W ramach dowodu jego dziennik: http://zarabiam.com/Temat-Mnostwo-celow-2016-2017-131570 ).

Myślę, że ma na swoim koncie więcej wyuczonych earnerów, niż ludzie którzy na forum udzielają się 24H/7 .

Wierzę, że nie zawiodę Was moim wyborem. Smile


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Hybrid1990 - 28-10-2016 12:40

(28-10-2016 11:25)Pay2Me napisał(a):  Na support, pragnąłem osoby która ma podejście do nowych osób w zarabianiu. Jak widać w dzienniku osoba mahuzz'a, spełnia tę rolę wyśmienicie.

podejście takie samo jak w wielu innych dziennikach, każdy prowadzący swój dziennik stara się odpowiadać innym, aby do niego zaglądali i żeby mógł zarzucić swoim reflinkiem jakby co. Mahuzza wybrałeś głównie "po koleżeńsku", co widać po waszych dziennikach.

(28-10-2016 11:25)Pay2Me napisał(a):  Myślę, że ma na swoim koncie więcej wyuczonych earnerów, niż ludzie którzy na forum udzielają się 24H/7 .
Fakt, wystarczy prowadzić ogólnikowo dziennik, czy zarzucić poradnikiem który niczym się nie różni od tych ogólnodostępnych na forum.

Więc to co napisałeś, dalej się ma nijak do "starego wyjadacza forum".


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - kukiz87 - 28-10-2016 13:01

Strona nie wygląda źle a nawet ok, ale moim zdaniem błąd w pobieraniu % w expresie robicie i to jeszcze 10% i wypłata idzie az 48 godzin większość serwisów to ma ok , ale wydaje mi się że jako nowi na rynku powinniście ogólnie w ofrecie mieć szybkie wypłaty za free , ewentualnie mniejszy % i szybciej realizowane max 24 h o programach nic nie mówie bo wiadomo mało i wiadomo że nowa strona więc ok , pewnie dojdą z czasem. A teraz zerknąłem ze tylko premium macie , to już napewno serwis nie dla mnie . Dodałem sobie 2 linki na pobieranie i strasznie nie czytelnie to wygląda , nie jest podpisane co do czego prowadzi
[Obrazek: gVYOBk.jpg]

Ogólnie landingi jak dla mnie są zbyt ubogie , ale mówie nie neguje ani nic , każdy kiedyś zaczynał i wiadomo że początki do najłatwiejszych nie należą


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - mahuzz - 28-10-2016 13:22

Witam Wink
Sprostuję kilka spraw.
@[kukiz87]
@[fusek]
@[Hybrid1990]
Co racja to racja, starym wyjadaczem nie jestem. Na forum jestem to 10 miesięcy - więc stosunkowo niewiele.
Pomyłka ta zostanie jeszcze dzisiaj poprawiona.

"Po koleżeńsku" bym tego nie nazwał - znaliśmy się z dzienników po prostu.

Co do mojego dziennika nie powinienem się wypowiadać bo to temat o pay2me.
Hybrid, to, co napisałeś nie jest prawdą. Pomogłem naprawdę wielu osobom - zaczynając od pojedynczych opinii na PW, kończąc na dłuuugich rozmowach na GG. Staram się prowadzić dziennik tak, aby kilka osób było zainspirowanych moją pracą.
Po to też jestem tutaj - w pay2me - aby pomóc ludziom którzy tej pomocy potrzebują.

Nie wyczułem tutaj żadnego ataku w moją stronę dlatego też dziękujemy za wszystkie sugestie. Każda propozycja będzie przez nas rozpatrywana. A ja - tak jak mówię - zrobię wszystko, żebyście byli zadowoleni z pracy serwisu.
Pozdrawiam! Wink


RE: Pay2Me.pl - Serwis Premium SMS - Pay2Me - 28-10-2016 13:25

@[kukiz87] o dzięki ! W końcu jakaś konstruktywna krytyka. Smile

Obiecuję, że wszystkie uwagi zostaną wzięte do serca. Jeśli chodzi o suby, to nigdy nie mów nigdy. Big Grin


A wracając do LP - konwersja sama się obroni Wink Większość z Was zna mnie z dziennika o subach. Styczność z premium, była dla mnie również nowością - i powiem szczerze, że konwersja jeszcze lepsza niż na sub sms.

Może kukiz czasi się przebranżowić? Cool