Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA po kilku latach, jak jest teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA po kilku latach, jak jest teraz? (/Temat-PPA-po-kilku-latach-jak-jest-teraz-139862)



PPA po kilku latach, jak jest teraz? - Maniero - 27-10-2016 21:17

Jak to jest teraz z PPA? Działałem na przełomie 2012/2013, w prawdzie to były moje początki i tak naprawdę to średnio to wszystko wyglądało, ale coś zarobiłem. Myślę by powoli wrócić do PPA, ale wiem, pozmieniało się. YT już nie taki jak kiedys, pingwiny i inne ciule. Nisza? Standard, fake hacki. Nie celuję w kokosy bo nie mam aż tyle czasu na neta, myślę by cisnać z początku te 5 - 10$ dziennnie i będzie ok Lol


RE: PPA po kilku latach, jak jest teraz? - Guzik21 - 02-11-2016 00:13

No da się, ja zaczynałem w 2010/11 i było łatwo, teraz raczej tego bym nie powiedział. Na youtube z h@ckami jest ogromna konkurencja, więc żeby coś zarobić musisz włożyć pare $ na wyświetlenia itd.


RE: PPA po kilku latach, jak jest teraz? - 0d0aaiie - 27-11-2016 22:23

na youtube mi slabiej szlo jak ostatnio probowalem na 8smiu filmach niz kiedys, tylko jeden jest top 1, ale to przez brak konkurencji, lub mala konkurencje.


5-10 dolarow dziennie to malo, jesli ci sie uda zautomatyzowac taki zarobek to rownie dobrze mozesz zautomatyzowac dwa razy tyle.