Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! (/Temat-Problem-z-FB-postowanie-w-grupach-zdjecie-pomoz-a-odwdziecze-sie-139859)



Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - kukiz87 - 27-10-2016 19:18

Chłopaki mam problem , za pomoc odwdziecze sie , naprawde !
postuje na fb w grupach i post ze zdjeciem nie chce mi przejsc , nie ma znaczenia jakie zdjecie czy to moje z kompa czy pobrane , zmieniał rozdzielczosc i nic poprostu niby post sie dodaje , ale nikt go nie widzi tylko ja , mam kilka kont w grupach i nie mam powiadomienia o dodaniu posta oraz nie widze tych postów dodanych ze zdjeciem , zmiana ip nie pomogła , ciastka czyszczenie itp tez nie . Bez zdjecia post pieknie przechodzi i jest widoczny.
Prosze o pomoc


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - Postro - 27-10-2016 19:30

a próbowałeś z jednego konta czy z innych tez?


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - kukiz87 - 27-10-2016 19:31

Probowałem z roznych kont własnie kurde i nic , bez zdjecia wszystko idzie , ze zdjeciem dupa .Wczoraj spamowałem troche i wczoraj mi zdjecie zbanowali , ale posty wisza do dzis ale bez zdjecia , moze to ma coś wspólnego , bana dostałem na wgrywanie zdjec ? ale na co ? ip zmieniam i nic , ciastka czyszcze tez nic


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - grubyst - 27-10-2016 19:33

Zrób tydzien przerwy powinno pomóc, przynajmniej w moim przypadku tak było z tego co pamiętam Wink


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - Postro - 27-10-2016 19:35

a może spróbuj z całkiem nowego konta? załóż lub kup od kogoś i z niego spróbuj?


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - Bennassi - 27-10-2016 20:02

Dodaje Ci post a pod spodem załącznik niedostępny? Spróbuj inne zdjęcie bo pewnie jest uznane za spam w sensie dodaj do niego coś w paincie, nawet kropkę. Jeżeli to nie pomoże to znaczy, że masz blokadę na koncie i musisz spamowac innym, proste


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - Krissu - 27-10-2016 20:09

Dokładnie, spróbuj inne zdjęcie. Wink Albo po prostu to delikatnie zmień w jakimś programie graficznym, chociażby jego rozmiar Wink


RE: Problem z FB postowanie w grupach zdjecie ! pomóź a odwdziecze sie !! - kukiz87 - 27-10-2016 20:45

Ze zdjęciami próbowałem już kurde i rozmiar zmieniałem i kropki wstawiałem i napisy i lipa była , wstrzymuje się z tym na razie , może jutro spróbuje z jakiegoś nowego konta , a może zadziała już na tamtych