Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy online - temat ogólny sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Filmy online - temat ogólny sub sms (/Temat-Filmy-online-temat-ogolny-sub-sms-139850)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 18-11-2016 18:45

Odświeżam temacikIdea Jak tak koledzy konwersja i wyniki nikt nic nie wrzuca. U mnie tragedia nic sie nie zmieniło zbytnio.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Karewer - 29-11-2016 17:56

W sumie to zaliczyłem małą wtopę, bo strona dostała bana. Utrzymała się od lutego. Program, którego serwisu najlepiej konwertuje obecnie? Smile


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - barti.karti323 - 30-11-2016 12:26

Działam na leadnow, złego słowa powiedzieć nie mogę. Zresztą wystarczy spojrzeć na moje ostatnie zarobki Wink
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-11852


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - walt669 - 30-11-2016 13:31

to wogole dziala?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 30-11-2016 23:15

(30-11-2016 12:26)barti.karti323 napisał(a):  Działam na leadnow, złego słowa powiedzieć nie mogę. Zresztą wystarczy spojrzeć na moje ostatnie zarobki Wink
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-11852

Serio to z filmów masz kolego ?? Jeśli tak to szacuneczek..


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - Magram12 - 01-12-2016 12:48

Panowie jak działacie na filmach/serialach , własna strona czy spam po różnych forach linkami ?


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - krutek90 - 01-12-2016 12:51

Własna strona.


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - barti.karti323 - 01-12-2016 16:57

@pavi,
nie tylko z filmów, ale więcej nie zdradzę Wink


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - blaster96 - 02-12-2016 10:25

(30-11-2016 12:26)barti.karti323 napisał(a):  Działam na leadnow, złego słowa powiedzieć nie mogę. Zresztą wystarczy spojrzeć na moje ostatnie zarobki Wink
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-11852

nieźle :o


RE: Filmy online - temat ogólny sub sms - pavi - 14-02-2017 20:08

[Obrazek: 3f48230600299e7b4771099a]

Witam, dawno nic nie było prowadzone w tym temacie ale ostatnio bierze mnie po prostu frustracja, widząc zachowania pewnych osób np martaweszko czy luizarek1 akurat te nicki zapadły mi w pamięć najbardziej dlatego też postanowiłem się nimi podzielić.
Przymierzałem się do tego już ,któryś raz z kolei no ale końcu trzeba to napisać. Może troszeczkę to coś zmieni i będzie z pożytkiem dla każdego.

Pewnie każdy zauważył ogromną ilość spamu np pod artykułem czy na jakiś wpisach jakieś 10-15 linków do tego "gdzie możemy obejrzeć super fajny film". Jak myślicie jaka będzie skuteczność takiego postu? Żadna,a dlaczego?? A no już mówię.

Postaw się po drugiej stronie (jako klient) szukasz filmu i sprawdzasz każdy link po kolei. Szukasz filmu dalej i trafiasz znowu to samo wysli sms i wyslij sms. Wizualnie zapamiętuje się stronę i jest lipa nie dla Ciebie ale dla wszystkich co promowali. Bardzo was proszę proszę stosujcie jakąś netykietę czyli jak ktoś dodał post na forum to nie nawalajcie postów typu powyższe linki są słabej jakości zobacz moje tylko zróbcie swój post. Wtedy jest większa szansa ,ze jak dany klient zobaczy post to jednak może dokona zakupu. Bo naprawdę w ten sposób niszczycie rynek innym nie tylko sobie bo sami pewnie też niewiele zarabiacie na takiej forimie promocji. To nie jest na was atak czy coś w tym stylu poprostu zwracam uwagę ,ze robicie szkodę dla wszystkich proszę się zastanowić no i zapraszam do merytorycznej dyskusji..